Youtube

Рішення для ванних кімнат

Концепція 10°

Ванна кімната, яка йде Вам назустріч

Цифра 10 є рівно стількома градусами, на скільки ми повернули або нахилили вироби у ванній кімнаті з концепції 10°, щоб наблизити їх до користувачів і полегшити щоденний час супроводження у ванній кімнаті. Геніально просте рішення грунтується на оригінальній класичній ванні, поверненій на 10°, що дозволяє їй запропонувати Вам значно більше вільного простору, а штора для ванни забезпечує зручне приймання душу, не обмежуючи при цьому Ваші плечі. Математичне рівняння доповнюють умивальники з нахилом всередину ванної кімнати і ергономічно нахилений змішувач у напрямі до Вашої руки.

Концепція 10° здобула престижну премію:
Концепция 10° завоевала престижную премию

Рекомендовані складові концепції 10°

Концепция 10°

Натхненні досвідом рішення

Автором концепції виступила студія Design Nosal, що має багатий досвід у сфері розробки дизайну виробів. Вона підготувала практичне рішення, враховуючи частоту Вашого перебування у ванній кімнаті.


Концепция 10°

Сучасне трактування елегантного класичного стилю

Концепція 10° втілює просту класику, перетворену відповідно до нинішніх вимог і побажань клієнтів. Ви віддаєте свою перевагу класичній прямокутній ванні? Придбавши її, Ви оціните усі переваги інноваційних рішень для ванних кімнат.


Концепция 10°

Універсальний дизайн

Концепція не вимагає одночасного використання усіх складових її елементів. Окремі вироби можуть застосовуватися самостійно, і це жодним чином не вплине на їх практичну користь.