Youtube

Приймання душу

RAVAK Desinfectant

RAVAK Desinfectant

Застосовується скрізь, де необхідно провести ретельну дезінфекцію. Найкраща турбота від виробника.

Серія

Переважна більшість звичайних миючих засобів містить хлор або інші абразивні речовини, які можуть безповоротно пошкодити санітарні вироби у Вашій ванній кімнаті. Саме тому RAVAK створив власну лінію косметики д/ванних кімнат, дія якої регулярно тестується, і компанія несе повну відповідальність за її ефективність і нешкідливість. Уникайте використання неперевірених миючих засобів у Вашій ванній кімнаті!

Наші душові кабіни, двері і штори для ванн із скляними вітражами можуть похвалитися унікальною поверхневою обробкою скла RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скло під час виробничого процесу і запобігає утворенню на ньому бруду і водного каменю. Краплі води не висихають на склі, а скачуються по ньому вниз. Попри те, що захисний шар є дуже стійким до часто використовуваних миючих засобів для вікон і скла, його все одно треба періодично оновлювати і підтримувати. Захисний шар рекомендуємо оновлювати раз в 2-6 місяців за допомогою засобу RAVAK AntiCalc Conditioner в залежності від частоти експлуатації та жорсткості води.

RAVAK Cleaner надійно усуває жир, залишки вапна і накипу з керамічної плитки і кахлю. Для усунення водного каменю і відкладень, які псують зовнішній вигляд і функціональність змішувачів, а також хромованих поверхонь ми розробили новинку RAVAK Cleaner Chrome. Для догляду за гідромасажними системами пропонуємо RAVAK Desinfectant з яскраво вираженими дезинфікуючими властивостями. RAVAK Turbo Cleaner ефективно розчиняє найсильніші відкладення в сифонах ванн, душових піддонів і умивальників.

Миючі засоби

Ефективність без ризику

Наші миючі засоби бережливо очистять вироби у Вашій ванній кімнаті, не ушкоджуючи їх поверхню. Їх дія регулярно тестується. Компанія несе повну відповідальність за їх ефективність і нешкідливість.


Миючі засоби

Від професіоналів

Разом з якісною душовою кабіною або піддоном Ви можете отримати і професійні миючі засоби від перевіреного виробника.


Миючі засоби

Турбота про кожну деталь ванної кімнати

Кожен з миючих засобів RAVAK має своє конкретне призначення. Використовуючи один із засобів до конкретного виробу, Ви можете не переживати за те, що безповоротно пошкодите інші його чутливіші складові частини.

Технічна інформація

  • об'єм: 500 мл
  • призначення: проти плісняви у ванній кімнаті
  • застосування: розбавте у співвідношенні 1: 10 - 1: 50 залежно від бажаного ефекту і нанесіть вологою ганчіркою на чисту поверхню. Акуратно використовуйте агресивні миючі засоби. Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією, вказаною на упаковці.

Засіб з яскраво вираженими дезінфікуючими властивостями призначений для дезінфекції поверхонь ванн, піддонів, душових кабін, кахлю і змішувачів, а також для догляду за гідромасажними системами.

Цінник / купити

Артикул Опис Ціна     
X01102 RAVAK Desinfectant (500 мл) 7,00 e-shop

Ціна вказана в євро з урахуванням ПДВ.