Youtube

Меблі, Умивальники і WC

Умивальник Classic Mini II

Умивальник Classic Mini II

Мініумивальник з литого мармуру серії Classic

  • ідеально підходить для WC
  • завдовжки 40 см

Призначений для найменших ванних кімнат і WC. Мініумивальник можна встановити на стіну за допомогою хромованих кронштейнів, які потім використовуються як тримачі д/рушників; також можна доповнити шафкою під умивальник. Поставляється з отвором 35 мм під змішувач.

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо мініумивальник доповнити шафкою під умивальник SD Classic 400, змішувачем, сифоном і зливом для умивальника RAVAK.

Рекомендуємо перед купівлею продукції RAVAK отримати кваліфіковану консультацію у найближчій точці продажу.

Серія Classic

Проста класика

Умивальники серії Classic мають класичні форми, які підходять для усіх сучасних ванних кімнат. Широкий діапазон виробів представлений легкими формами та ідеально рівними гранями поверхні для речей.

умивальники Classic

Розміри для будь-якої ванної кімнати

По своїх розмірах умивальники Classic пристосовані для будь-якої ванної кімнати, починаючи від практичних мініумивальників для WC, трьох стандартних умивальників, і закінчуючи подвійними умивальниками, зручними в першу чергу для великих сімей.


умивальники Classic

Поверхня для речей

Визначитися з вибором умивальника з дійсно великою поверхнею для речей Вам допоможе саме серія Classic. Модель Classic 80 адаптована саме для цієї мети, і окрім великого миючого простору вона надає абсолютно рівну і простору поверхню д/речей.


умивальники Classic

Продумані форми

Зовнішні форми умивальників Classic зацікавлять любителів простих, але красивих рішень. Виразна прямокутна форма по стилю поєднується з будь-якою ванною кімнатою, а приємні округлі лінії внутрішнього миючого простору немов обіймають Вас.

Технічна інформація

Умивальник Classic Mini II

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
XJFL1100000 400 x 220 Умивальник Classic Mini II L white з отвором e-shop
XJFP1100000 Умивальник Classic Mini II R white з отвором e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.