Youtube

Приймання ванни

Ванна City

Ванна CITY 

Містка і зручна ванна в ненав'язливому стилі. Забезпечує винятковий комфорт і завдяки помірній і природній формі ванна Вам ніколи не набридне. Ванну можна укомплектувати панеллю.

Серія

Ванни з історією

Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам. Якщо Ви потребуєте абсолютного комфорту, тоді Вам потрібна ванна You. Для тих хто, знаходячись у ванні, повинен відчувати повну безпеку підійде ванна з широкими бортами Evolution. Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

Прямокутні ванни

Класика, яка не розчарує

Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


Прямокутні ванни

Якісний матеріал

Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


Прямокутні ванни

Дивовижне рішення внутрішнього простору

Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

Технічна інформація

  • розміри: 180x80 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно
  • об'єм: 220 л
  • шторка для ванни: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
  • гідромасажна система: ні
  • хромотерапія H2O Color: можна доповнити
  • аксесуари: передня панель, стічний комплект для ванн

Ванну можна доповнити шторами для ванн CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, AVDP3. В якості додаткових аксесуарів можна докупити передню/бічну панелі. Для ванни використовується злив довжиною в 800 мм.

Ванна City

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
C920000000 Ванна CITY 180 x 80 snowwhite 419,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.