Youtube

Приймання ванни

Ванна You

Акрилова прямокутна ванна You

Створить комфорт для будь-якої статури, забезпечивши при цьому максимальне розслаблення під час купання. Унікально сконструйований внутрішній простір гарантує усі зручності як для високих людей, так і для людей невеликого зросту. Ванні You властивий здоровий егоїзм. Ні з ким не діліть ванну You. Насолодіться максимальним комфортом і заслуженим відпочинком. Ванна You має ергономічну конструкцію, що гарантує повний комфорт таких ділянок тіла, як спина, руки і ноги. Ванна найширша саме в тому місці, в якому Вам необхідно, - в області ліктів. Форма дна дозволяє лежати і зручно сидіти. Об "сходинку" в нижній частині ванни люди невеликого зросту можуть обперти ноги, а високим, навпаки, вона абсолютно не заважає зручно лежати. Надглибока ванна дає можливість зануритися у воду до самих плечей, які не замерзнуть навіть при тривалому купанні. Ванна You найбільше підходить для установки в ній гідромасажної системи (You Ultra), розробленої саме під її форму компанією RAVAK.

Серія

Ванни з історією

Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам. Якщо Ви потребуєте абсолютного комфорту, тоді Вам потрібна ванна You. Для тих хто, знаходячись у ванні, повинен відчувати повну безпеку підійде ванна з широкими бортами Evolution. Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

Прямокутні ванни

Класика, яка не розчарує

Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


Прямокутні ванни

Якісний матеріал

Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


Прямокутні ванни

Дивовижне рішення внутрішнього простору

Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

Технічна інформація

  • розміри: 175/ 185 x 85 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно
  • об'єм: 260, 290 л
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: можна доповнити
  • хромотерапія H2O Color: можна доповнити
  • аксесуари: передня і бічна панелі, стічний комплект для ванни

Ванну не можна доповнити шторою для ванн. До ванни можна докупити передню і бічну панелі. Вона представлена в двох виконаннях - з/без переливу. Для ванни з переливом необхідно використати стічний комплект для ванни з довжиною 800 мм, для ванни без переливу - стічний комплект для ванни прихованого монтажу. Можливі варіанти посилення ванни: скловолокно (LA). Ванну можна оснастити оригінальною гідромасажною системою You Ultra. Підходить як для високих людей, так і для людей невеликого зросту - "сходинка", на яку можна спертися.

Ванна You

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
C791000000 Ванна YOU 175x85 N 469,00 e-shop
C791200000 Ванна YOU 175x85 N без переливу 469,00 e-shop
C871000000 Ванна YOU 185x85 N 499,00 e-shop
C871200000 Ванна YOU 185x85 N без переливу 499,00 e-shop
CY00040000 Опора 80 U 36,00 e-shop
CZ021W0A00 Панель A фронтальна YOU 175 см 149,00 e-shop
CZ011Z0A00 Панель A фронтальна YOU 185 см 151,00 e-shop
B20100000N Кріплення YOU 19,00 e-shop
CZ01120A00 Панель A бічна з кріпленням YOU L 85 86,00 e-shop
CZ01110A00 Панель A бічна з кріпленням YOU R 85 86,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

...