Youtube Instagram

Змішувачі

10° Free Змішувач для умивальника з відкриванням стоку

Змішувач для умивальника 10° Free з відкриванням стоку 140 мм

TD F 011.00
Йде Вам назустріч. Практичний нахил змішувача до Вашої руки і усередину умивальника дозволяє з легкістю ним управляти і полегшує чищення у важко доступному місці між змішувачем та стіною. Новий дизайн важеля з гладкою поверхнею.

Серія Для умывальников

Змішувачі для умивальників 10°, які відрізняються легким нахилом до руки, представлені в двох розмірах 14 і 17 см, представлені з/без відкривання стоку. Вибір залишається за Вами. Comfort призначений для масивніших і глибших умивальників, де необхідно, наприклад, набрати води у високу посудину. Standard - для мілких умивальників без підвищених вимог до зони між змішувачем і дном. Регульований аератор вбудований в усі змішувачі для умивальників 10°, він гарантує попадання водного струменя саме туди, куди Вам необхідно.

Змішувачі 10° Free найкраще доповнять концепцію для ванних кімнат 10°, і ще раз підкреслять єднальну ідею нахилу або повороту усіх елементів на 10° (ванни, умивальникамеблів для ванних кімнат).

Керамічні картриджі змішувачів RAVAK пройшли тестування на мінімальний термін служби 30 років.

Технічна інформація

  • висота змішувача: 140 мм - стандартний
  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • з'єднуючі шланги: гнучкий 400 мм, діаметр G3/8
  • відкривання стоку: з тросиком і стічним комплектом
  • виконання: змішувачі 10° мають стандартну або збільшену висоту
  • гарантія на змішувачі: 5 років

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі 10° Free комбінувати з іншими виробами концепції 10° та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (аератор)SoftMoveМеталеве виконання
10° Free Змішувач для умивальника з відкриванням стоку

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070126 TD F 011.00 Змішувач для умивальника з відкриванням стоку 3 366

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.