Youtube Instagram

Приймання душу

B SET BSD3 110 L/R

B SET BSD3 110 L/R для душових дверей BSD3

Набір розроблених дизайнерських петель, ручок та короткого тримача дозволяють душовим дверям Brilliant BSD3 з лівим або правим виконанням відкривання розміром 110, виглядати у стилі мінімалізму. Прямокутна, плоска форма металевих елементів відрізняє душову кабіну Brilliant від всіх інших на ринку. Поєднання масивних металевих елементів і високоякісного хромування гарантує максимально можливу якість всіх металевих елементів. Завдяки цьому ми можемо гарантувати дуже довгий термін служби всіх елементів - підтверджено 30-річним випробуванням.

Серія

Продукти Brilliant та Walk-In складаються з двох окремих предметів! 

B SET
Необхідно придбати окремо душові скла, душові двері або нерухомі стінки серії Brilliant, а також металеві деталі так званого B SET. У набір B SET входять ручки, петлі, монтажний набір та тримачі Brilliant для обраних наборів. Короткий або довгий тримувач для скла можна придбати окремо і для менших розмірів душових кабін.

W SET
Щоб отримати весь комплект виробу Walk-In, вам необхідно придбати скляні нерухомі стінки Walk-In в одній упаковці, а також металеві тримачі для забезпечення стійкості всієї душової кабіни в другій упаковці так званому W SET. НАБІР W SET містить металеві тримачі та опори.

Інші варіанти дизайну, не тільки вироби Walk-In, можна замовити за допомогою онлайн-конфігуратора, створеного спеціально для вас - atp.ravak.ua, достатньо вибрати потрібний дизайн (тип, ширину, висоту).

Технічна інформація

Набір металевих деталей для душових дверей BSD3 110 ліве/праве виконання.
B SET містить:

  • масивні ручки для скла - 4 шт.
  • дверні петлі - 2 шт.
  • ручка - 1 шт.
  • монтажний набір

Петлі вбудовані в скло з внутрішньої сторони душової кабіни й таким чином спрощують технічне обслуговування. Підіймальний механізм гарантує, що двері автоматично закриються та піднімуться вище порогової планки при відкриванні та закриванні. Чистий метал і масивний дизайн ергономічної ручки підкреслюють величний вигляд всієї душової кабіни.

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
D01000A088 B SET BSD3-L 100,110 хром 372,00 e-shop
D01000A087 B SET BSD3-R 100,110 хром 372,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.