Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Бічний пенал SB Rosa II

SB Rosa II

Пенал для ванної кімнати допоможе утримувати в порядку все, чим Ви користуєтеся у ванній кімнаті. Скляні полички надають сучасний зовнішній вигляд і за ними легко доглядати. Завдяки повороту дверей при монтуванні, шафку можна відкривати зі зручного для Вас боку.


Серія Rosa

Для універсального використання

Округлі лінії меблів і умивальників Rosa повторюють форму ванни з однойменної концепції Rosa. Їх взаємне поєднання у ванній кімнаті економить місце і утворює гармонійне одне ціле. Великий вибір моделей дозволяє використати їх у будь-якій ванній кімнаті.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Широкий асортимент

Меблі Rosa є цілісною пропозицією відповідно до будь-яких вимог покупців. Об'єднуючим елементом шафок д/ванних кімнат служать округлі лінії, що копіюють передню панель умивальників. Розміри шафок, дзеркал і умивальників розроблені таким чином, що можуть взаємно комбінуватися.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Для будь-якого стилю

Три колірні виконання корпусів (світла береза, білий або виразний StripOnyx), ретельно оброблених глибоким просоченням, нададуть ванній кімнаті щоразу інший стиль і задовольнять смаки навіть найвишуканіших покупців. Усі кольори довершують білі високоглянцеві дверцята.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Продуманий дизайн

Меблі для ванних кімнат Rosa ідеально повторюють лінії ванни з однойменної концепції і синергічно підкреслюють загальний вигляд ванної кімнати. Кути і форми концепції Rosa гармонійно співіснують один з одним і максимально економлять простір у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (шxгхв): 305 x 350 x 1535
  • матеріал: вологостійка ДСП і МДФ
  • колір корпусу: білий глянець, береза, Капучино (верхня пластина завжди біла)
  • колір фасаду: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Пенал з двома дверима і поверхнею для речей. Поворотом виробу отримаєте лівий або правий варіант відкривання дверцят. Є можливість монтажу на ніжки висотою 10-12 см. Фасад пеналу білого кольору, з можливістю вибору кольору корпусу. Пенал поставляється в зібраному вигляді. Для цілісного рішення і узгодженого дизайну ванної кімнати, ми рекомендуємо комбінувати пенал з меблями і аксесуарами Rosa, а також з іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Бічний пенал SB Rosa II

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X000000927 305 x 350 x 1535 SB 350 Rosa II білий/білий 16 240 12 992
X000000929 SB 350 Rosa II капучино/білий 15 080 12 064

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування