Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Біде Chrome

Біде Chrome

Чисто дизайнерське рішення складається з простого стилю без зайвих деталей. Його зовнішній вигляд доповнює асортимент концепції Chrome і підходить для розміщення разом з WC Chrome RimOff. Монтаж на стіну, як і у WC, полегшити щоденну підтримку гігієни на підлозі ванної кімнати або туалету. Без обідка та граней, де може осісти бруд. Для гармонійного виду ванної кімнати або туалету, біде підходить на додаток до інших продуктів Chrome.

120

Серія

Так само як ми піклуємося про свої руки, миючи їх щодня в цілях гігієни і приємних відчуттів, ми можемо піклуватися і про інтимні частини тіла. Відчувши на собі переваги біде у ванній кімнаті, Ви вже ніколи не зможете від нього відмовитися.

Розширення концепції д/ванних кімнат до досконалості
Підвісне біде Chrome по своєму дизайну відповідає іншим виробам широкої концепції, що дає Вам можливість і у ванних кімнатах з туалетом зберегти єдиний стиль. Його дизайн настільки сучасний і універсальний, що підійде для інтер'єру будь-якої ванної кімнати.

Прихований монтаж
Не псує загальний зовнішній вигляд, полегшує прибирання важко доступних місць на зовнішній стороні чаші унітазу, де часто утворюється бруд.

Підвісна система
Полегшує прибирання підлоги у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (ш/д/в): 360 x 525 x 300 мм
  • матеріал: тверда кераміка, глазур без необхідності додаткової обробки
  • прихована система кріплення
  • гарантія: 10 років
  • Додаткові аксесуари: інсталяція для установки біде, сифон для біде, змішувач для біде

Високоякісний керамічний матеріал у свіжому і стильному дизайні на кожен день. Біде Chrome поставляється з отвором для змішувача. Прихований комплект для збірки та монтажу входить в набір.
Для біде ми рекомендуємо придбати інсталяцію для установки біде, сифон для біде і змішувач для біде (наприклад, сифон для біде Chrome). Для повного вирішення ванної або ванної кімнати можна придбати аксесуари Chrome або інші продукти Chrome (біде, раковини, меблі і т. д.).

10 років гарантіїКонцепції
Біде Chrome

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
X01450 350 x 525 x 300 """Біде Chrome
""""">доступні 03/2019."""
10 707 7 495 Купити
This product is being prepared for you, so it is not possible to order it at the moment.

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.