Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Бокова тумба SB Natural закрита

Бокова тумба SB Natural закрита

Компактна та ефектна тумба призначена для монтування на стіну. Можна комбінувати з відкритим варіантом та з тумбою під умивальник. Глянцева лакована поверхня зовні та усередині додає відчуття свіжості меблям.


Серія Natural

Елегантні меблі в поєднанні з литими мармуровими умивальниками, які підходять для кожної сучасної ванної кімнати. Кількість варіантів розмірів, а також можливість комбінації верхнього та внутрішнього простору робить концепцію доступною для широкого застосування.

Меблі для ванної кімнати Natural

Простір для власних комбінацій

Меблі для ванної кімнати Natural містять вироби з висувними ящиками, які вміщають достатньо приладдя для ванної кімнати. На поверхнях можете зберігати найнеобхідніші для Вас речі. Меблі завжди додадуть простору індивідуальний шарм.


Меблі для ванної кімнати Natural

З'єднання з умивальником

Меблі Natural ми з'єднали з умивальником, щоб Вам було легше робити вибір при покупці. Разом вони підходять по дизайну та практичні у використанні.


Меблі для ванної кімнати Natural

Варіанти розмірів

Незалежно від розміру ванної кімнати, Ви можете обрати розмір меблів Natural, якій підійде саме для Вашої ванної кімнати. Від класичної ширини 50 см, зручної 80 см, до дуже широкої - 120 см під подвійний умивальник, де дві людини можуть умиватися без проблем.

Технічна інформація

  • розміри (шxгxв): 45 x 28 x 77 см
  • матеріал: MDF
  • доступний колір: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Тумба SB Natural закрита з однією дерев'яними поличками. Тумба поставляється у зібраному вигляді у кольорі білий глянець. Завдяки повороту виробу отримаєте лівий або правий варіант відкривання дверей. Для цілісного дизайну ванної кімнати рекомендуємо тумбу комбінувати з іншими виробами концепції Natural (умивальником Natural, дзеркалом Natural, іншими меблями концепції Natural) та іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїПросочення від вологи
Бокова тумба SB Natural закрита

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000001054 450 x 260 x 550 SB Natural 450 біла 10 750

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування