Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Бічний пенал SB Uni Rosa / Praktik

Бічний пенал Rosa SB

Високий пенал є поширеним рішенням для будь-якої ванної кімнати, що ґрунтується на наданні об'ємного простору для зберігання речей. Більше того, високий пенал SB Rosa, окрім двох скляних полиць, готовий Вам надати відкриту поверхню для часто використовуваних предметів, колір і дизайн яких Вам допоможуть створити індивідуальний стиль ванної кімнати.

Серія Rosa

Для універсального використання

Округлі лінії меблів і умивальників Rosa повторюють форму ванни з однойменної концепції Rosa. Їх взаємне поєднання у ванній кімнаті економить місце і утворює гармонійне одне ціле. Великий вибір моделей дозволяє використати їх у будь-якій ванній кімнаті.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Широкий асортимент

Меблі Rosa є цілісною пропозицією відповідно до будь-яких вимог покупців. Об'єднуючим елементом шафок д/ванних кімнат служать округлі лінії, що копіюють передню панель умивальників. Розміри шафок, дзеркал і умивальників розроблені таким чином, що можуть взаємно комбінуватися.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Для будь-якого стилю

Три колірні виконання корпусів (світла береза, білий або виразний StripOnyx), ретельно оброблених глибоким просоченням, нададуть ванній кімнаті щоразу інший стиль і задовольнять смаки навіть найвишуканіших покупців. Усі кольори довершують білі високоглянцеві дверцята.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Продуманий дизайн

Меблі для ванних кімнат Rosa ідеально повторюють лінії ванни з однойменної концепції і синергічно підкреслюють загальний вигляд ванної кімнати. Кути і форми концепції Rosa гармонійно співіснують один з одним і максимально економлять простір у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 41 x 35 x 180 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання корпусу: білий, береза, Strip Onyx, Cappuccino
  • колірне виконання дверцят: білий

Високий пенал з двома полицями і поверхнею для речей. Лівий/правий варіанти отримаєте шляхом повороту виробу перед самою установкою. Може встановлюватися на регульовані ніжки заввишки 10-12 см. Дверцята представлені у білому глянцевому кольорі, корпус же згідно з вибраною колірною комбінацією. Поставляється в зібраному вигляді. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо високий пенал комбінувати з рештою виробів концепцій Rosa, Praktik та іншою продукцією RAVAK.

Бічний пенал SB Uni Rosa / Praktik

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X000000166 410 x 350 x 1800 SB Uni Rosa / Praktik бічний пенал береза/білий 411,00 e-shop
X000000338 SB Uni Rosa / Praktik бічний пенал білий/білий 422,00 e-shop
X000000321 SB Uni Rosa / Praktik бічний пенал StripOnyx/білий 399,00 e-shop
X000000960 428,00 e-shop
X000000170 MR base ніжки для меблів 27,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування