Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Чорна душова штанга 10° Free black, з термостатичним змішувачем та душовою лійкою

Душова штанга 10 ° Free black, з термостатичним змішувачем та лійкою

TD F 091.20/150
Для постійної температури води. Моментально компенсує коливання тиску в трубах й температуру води, забезпечуючи, що вода завжди тече такої температури, яку ви встановили. Той, хто одного разу спробує термостатичний змішувач, залишиться з ним назавжди. Чорна душова штанга з чорною матовою обробкою відразу привертає увагу та підіймає вашу ванну на вищий рівень розкоші.


Серія Термо

Термостатичні змішувачі пропонують інтелектуальні рішення для сучасних ванних кімнат. Термостатичний змішувач сам змішує холодну й гарячу воду та запобігає раптовому ошпарюванню або, навпаки, неприємному відчуттю крижаної води. Більше ніякого виснажливого регулювання, натомість миттєва установка ідеальної температури води, що економить воду й енергію! Встановіть приємну температуру води на виході 37-38° C та насолоджуйтеся справжнім комфортом в душі при постійній температурі води. Таким чином, управління з гладкою поверхнею стає ще приємнішим, дизайн - ще яскравішим, а ваше задоволення - ще більшим. Серія 10° Free black виділяється дизайном гладкої поверхні важеля управління, а в чорному виконанні одразу привертає вашу увагу.

Технічна інформація

  • висота термоштанги: гнучка - регулювання висоти положення, в діапазоні 86 - 133,5 см
  • высота смесителя: 150 мм
  • колірне виконання: чорний матовий
  • картридж: термостатичний для контролю температури води
  • виконання: контроль температури зліва - CoolFeel
  • виконання: квадратний ABS верхній душ 25 см; лійка ручного душу - 3 режими, верхній душ, з можливістю повертати в сторони
  • гарантія на змішувачі: 3 років
  • підходить: як доповнення до концепції 10° до душевої кабіни, але і в інші душові кабіни

Для повного вирішення й відповідності дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати змішувачі 10° Free black з іншими виробами концепції 10° та іншими аксесуарами RAVAK. Ми рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome для зовнішнього очищення.

Ми рекомендуємо час від часу переводити регулятор температури в максимальне положення (в залежності від жорсткості води), щоб запобігти утворенню накипу.

3 роки гарантіїКонцепціїКрок 150 ммAirEasyClean (душові лійки)Ravak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківCoolFeelЕкономіяМеталеве виконання
Чорна душова штанга 10° Free black, з термостатичним змішувачем та душовою лійкою

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070160 TD F 091.20/150 Душова штанга 10° Free black з термостатичним змішувачем і душевим набором, чорний 21 720

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування