Youtube Instagram Telegram

Чорні зливні комплекти для ванни з переливом

Стічний комплект для ванни з переливом, чорний

Максимальна якість використовуваних матеріалів гарантує тривалий термін служби. Чорний дизайн кришки переливу й зливу дозволяє поєднувати сифон для ванни з чорними змішувачами та іншими аксесуарами.


Серія Стічні комплекти

Жодна ванна не може функціонувати без стічного комплекту. Ця технічна деталь є запорукою того, що ванна прослужить Вам довгі роки. 

Є можливість доповнити ванну стічним комплектом для ванни з переливом в двох варіантах: управління тросиком або системою Click-Clack. Обидва варіанти представлені з/без заповнення переливом.

Усі необхідні для Вас варіанти
Стічні комплекти для ванн RAVAK включають всілякі актуальні для Вас рішення, у тому числі і спеціальний стічний комплект із заповненням переливом.

Технічна інформація

  • матеріал: метал
  • кольорове виконання кришки переливу й зливу: чорний матовий
  • гарантія: 3 роки
  • управління: тросик, Click-Clack
  • підходять: до усіх типів ванн

Ви можете вибрати комплекти зливу для ванни із заповненням переливом довжиною 570 мм або 800 мм із регулятором зливу тросиком або механізмом Click-Clack. У кожний зливний комплект також входить сифон (гідрозамикач). У зливному механізмі Боудена верхнє коліщатко та зливна заглушка з'єднані тросом Боудена. Повертати коліщатко управління, щоб закрити або відкрити зливну заглушку. Регулятор зливу й пробка сифона - металеві, матового чорного кольору. Використовуючи механізм Click-Clack, натиснувши закрити зливну пробку, й повторним натисканням, щоб відкрити її знову. Заглушка та кришка переливу – металеві. Комплект зливу для ванни довжиною 570 мм підходить для всіх типів ванн, крім ванн Formy 01, Formy 02. Комплект зливу для ванни з механізмом Click-Clack підходить для ванни BeHappy II.

3 роки гарантії
Чорні зливні комплекти для ванни з переливом

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна (-20 %)     
X01745 Стічний комплект для ванни з переливом хром 570 + сток, керований тросиком, чорний 3 268 2 614
X01746 Стічний комплект для ванни з переливом хром 570 + сток, керований механізмом Click-Clack, чорний 4 085 3 268

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.