Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Чорний змішувач для умивальника 10° Free black, 334 мм, без відкривання стоку

TD F 015.20 Змішувач для умивальника 334 мм, без відкривання стоку 10° Free black

Має легкий нахил у напрямі Вашої руки, збільшена висота забезпечує винятковий комфорт при митті. Гнучкий аератор можна відрегулювати так, щоб потік води був спрямований завжди безпосередньо у стік без зайвого розбризкування води. Змішувач зі збільшеною висотою чудово підходить до умивальників великих розмірів і умивальників, що встановлюються на стільницю. Новий дизайн важеля з гладкою поверхнею. Змішувачі з чорним матовим покриттям одразу привернуть увагу та піднімуть вашу ванну кімнату на вищий рівень розкоші.


Серія Для умывальников

Змішувачі для умивальників 10° Free black, які відрізняються легким нахилом до руки, представлені в двох розмірах 14 і 17 см, представлені з/без відкривання стоку. Вибір залишається за Вами. Comfort призначений для масивніших і глибших умивальників, де необхідно, наприклад, набрати води у високу посудину. Standard - для мілких умивальників без підвищених вимог до зони між змішувачем і дном. Регульований аератор вбудований в усі змішувачі для умивальників 10°, він гарантує попадання водного струменя саме туди, куди Вам необхідно.

Змішувачі 10° Free black найкраще доповнять концепцію для ванних кімнат 10°, і ще раз підкреслять єднальну ідею нахилу або повороту усіх елементів на 10° (ванни, умивальникамеблів для ванних кімнат).

Технічна інформація

  • висота змішувача: 334 мм
  • ExtraComfort Zone - збільшена висота
  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • колірне виконання: чорний матовий
  • з'єднуючі шланги: 400 мм
  • стік: без відкривання стоку
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходять: до усіх класичних умивальників, а також до умивальників на стільницю

Завдяки збільшеній висоті змішувач з ExtraComfortZone підходить до умивальника на стільницю. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі 10° Free black комбінувати з рештою виробів концепції 10° та іншими аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні використовуйте засіб RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (аератор)SoftMoveМеталеве виконання
Чорний змішувач для умивальника 10° Free black, 334 мм, без відкривання стоку

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X070151 TD F 015.20 Змішувач для умивальника 334 мм, без відкривання стоку, чорний 8 960 7 168

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування