Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Чорний змішувач прихованого монтажу для душу, для R-box, 10° Free black

Змішувач прихованого монтажу для душу 10° Free black без перемикача для R-box

TD F 066.20
Арматура встановленого на стіні змішувача злегка нахилена на 10° у напрямку до користувача, що робить управління ним ще зручнішим, дизайн ще більш "зустрічним", а задоволення від користування змішувачем ще більшим. Змішувач передбачений для використання вбудовуваного механізму R - box, який значно спрощує його роботу і покращує кінцевий результат. Змішувач прихованого монтажу з чорною матовою обробкою відразу привертає увагу та підіймає вашу ванну на вищий рівень розкоші.


Серія Скрытого монтажа

Змішувачі прихованого монтажу 10° Free black призначені для ванни і душу, з і без перемикача, залежно від Ваших вимог. У ванні перемикач служить для вибору режимів заповнення переливом/душ. У душовій кабіні - для вибору режимів  фіксований/ручний душ. 
Серія 10° Free black пропонує гладкий дизайн поверхні важеля управління.

Змішувач розташований на стіні під кутом 10° у напрямі до руки. Це дозволяє з комфортом маніпулювати його важелем, який зовсім не заважає під час купання.

Аби полегшити установку до змішувачів прихованого монтажу 10° Free black ми пропонуємо вбудовуваний механізм R-box. На відміну від класичних змішувачів прихованого монтажу установка і можлива заміна верхньої частини набагато простіші. Змішувач оснащений пластиковим повітряним клапаном для випуску надмірного повітря з водопровідної мережі без необхідності вимикання води. 

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • колірне виконання: чорний матовий
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: для душових кабін з одним душем або для ванни із заповненням переливом, без можливості приймання душу

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі 10° Free black комбінувати з іншими виробами концепції 10° та аксесуарами RAVAK.

Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome. Вбудовуваний механізм для змішувачів прихованого монтажу R - box RB 070.50 не входить в комплектацію змішувача, його треба докупити окремо. R - box містить матеріал для кріплення до стіни, але не містить підключення до води та інші водоінсталяційні матеріали. R - box за допомогою пластикової декоративної заглушки внутрішнього корпусу змішувача забезпечує повну функціональність водопровідної системи навіть при демонтажі верхньої частини змішувача. За допомогою цієї заглушки можна випустити повітря з водопровідної системи, не зупиняючи при цьому воду. R - box має чітко позначену верхню частину для правильної установки змішувача.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeSoftMoveМеталеве виконання
Чорний змішувач прихованого монтажу для душу, для R-box, 10° Free black

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X070159 TD F 066.20 Змішувач прихованого монтажу без перемикача, для R-box, чорний 5 080 4 064
X070052 R-box для змішувачів прихованого монтажу RB 070.50 3 240 2 592

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.