Youtube Instagram Pinterest

Приймання душу

Душові двері Rapier NRDP2

Душові двері двоелементні

Масивні та широкі. Елегантні, практичні і водночас ідеальні для ніш шириною до 120 см. Двері необхідно замовляти для лівого або правого варіантів входу, оскільки додатково вони не обертаються.

Серія Rapier

Виразний і своєрідний

Особливістю душової кабіни Rapier є масивні направляючі профілі, що утворюють приємний контраст з легкою елегантністю великих поверхонь прозорого скла. Виразна рамна конструкція надає душовій кабіні Rapier не лише неповторний зовнішній вигляд, але і наділяє її практичними перевагами.

Душові кабіни та двері Rapier

Досконалий розсувний механізм дверей

Поверхнева обробка (нікель і кадмій) розсувного механізму забезпечує тривалий термін служби дверей. Механізм SilentRun в нижній частині душової кабіни перешкоджає заїданню і перекосу її рухливих частин і забезпечує безшумну роботу.


Душові кабіни та двері Rapier

Компактний рухомий механізм

Двері, що рухаються по направляючим профілям, не займають зайвий простір ванної кімнати.


Душові кабіни та двері Rapier

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри: 100, 110, 120 см
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання: профіль - білий, сатин
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent, Grape
  • висота виробу: 190 см

Виріб складається з однієї рівної нерухомої частини і однієї рівної рухомої частини, що утворює двері. При замовленні вкажіть лівий або правий варіанти входу, оскільки двері додатково не обертаються. У комплект з дверима білого кольору входять ручки у виконанні: білий / сатин, з дверима в кольорі сатин - ручки у виконанні хром / сатин. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати (ідеально для облицьованої ніші або для комбінації з нерухомою стінкою RPS) на піддони RAVAK PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Комбінація з двома нерухомими стінками типу RPS дозволяє створити "П"- подібну душову кабіну. Можливе виготовлення атипових душових дверей.

Душові двері Rapier NRDP2

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
0NNA010LZ1 970-1010x1900
вхід 395 мм
NRDP2-100 L білий+transparent 375,00 e-shop
0NNG010LZ1 1170-1210x1900
вхід 495 мм
NRDP2-120 L білий+transparent 405,00 e-shop
0NNG010LZG NRDP2-120 L білий+grape 490,00 e-shop
0NNG010PZG NRDP2-120 R білий+grape 490,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.