Youtube Instagram Pinterest

Приймання душу

Душові двері Rapier NRDP4

Душові двері чотирьохелементні

Найширші душові двері на ринку з центральним входом. Ідеальні для ніш шириною до 200 см. Скомбінувавши їх з нерухомою стінкою, створите душовий простір розмірами 100 x 200 см.

Серія Rapier

Виразний і своєрідний

Особливістю душової кабіни Rapier є масивні направляючі профілі, що утворюють приємний контраст з легкою елегантністю великих поверхонь прозорого скла. Виразна рамна конструкція надає душовій кабіні Rapier не лише неповторний зовнішній вигляд, але і наділяє її практичними перевагами.

Душові кабіни та двері Rapier

Досконалий розсувний механізм дверей

Поверхнева обробка (нікель і кадмій) розсувного механізму забезпечує тривалий термін служби дверей. Механізм SilentRun в нижній частині душової кабіни перешкоджає заїданню і перекосу її рухливих частин і забезпечує безшумну роботу.


Душові кабіни та двері Rapier

Компактний рухомий механізм

Двері, що рухаються по направляючим профілям, не займають зайвий простір ванної кімнати.


Душові кабіни та двері Rapier

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри: 100, 110, 120 см
  • колірне виконання: профіль - білий, сатин
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent, Grape
  • висота виробу: 190 см

Виріб складається з двох рівних нерухомих частин і двох рівних рухомих частин, що утворюють двері. У комплект з дверима білого кольору входять ручки у виконанні: білий / сатин, з дверима в кольорі сатин - ручки у виконанні хром / сатин. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати (ідеально для облицьованої ніші або для комбінації з нерухомою стінкою RPS) на піддони RAVAK GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Комбінація з двома нерухомими стінками типу RPS дозволяє створити "П"- подібну душову кабіну. Можливе виготовлення атипових душових дверей.

Душові двері Rapier NRDP4

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
0ONM0100Z1 1370-1410x1900
вхід 570 мм
NRDP4-140 білий+transparent 479,00 e-shop
0ONK0100ZG 1970-2010x1900
вхід 870 мм
NRDP4-200 білий+grape 709,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.