Youtube Instagram Telegram

Приймання душу

Душова кабіна Blix BLCP4 R550

Душова кабіна напівкругла розсувна, чотирьохелементна

Скляні двері і надійна ходова частина радуватимуть Вас бездоганною роботою довгі роки. Форма душової кабіни робить знаходження у ванній кімнаті ще приємнішим.


Серія Blix

Практичний і привабливий

Душова кабіна Blix - це приклад високої якості при розумній ціні. Її ретельна обробка, стильний дизайн і практичні переваги доступні кожному бажаючому покупцеві.

Душові кабіни та двері Blix

Приємний догляд

За допомогою механізму SilentRun, що знаходиться в нижній частині душової кабіни Blix, розсувна система забезпечує її тиху і надійну роботу, перешкоджає заїданню і перекосу рухливих частин.


Душові кабіни та двері Blix

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Душові кабіни та двері Blix

Для усіх життєвих етапів

Двохметрові широкі душові двері підійдуть, наприклад, для спільного приймання душу двох закоханих, напівкруглі душові кабіни - для невеликих ванних кімнат, а душова кабіна з низькою висотою призначена для комбінації з глибоким піддоном, розробленим спеціально для купання дітей або пенсіонерів, - душові кабіни Blix готові супроводжувати Вас на протязі всього життя.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90 см
  • колірне виконання: полірований алюміній
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Виріб складається з двох рівних нерухомих частин і двох зігнутих частин, що утворюють розсувні двері. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Elipso Pro Flat R550 або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом.
Можливе виготовлення атипової душової кабіни.

Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.

5 років гарантіїТовщина скла 6 ммЗахист скла AnticalcТихий хід SilentRunЗняття скляних дверей
Душова кабіна Blix BLCP4 R550

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис ЦІНА Цiна     
3B240C00Z1B 780-800x780-800
Вход 420 мм
BLCP4-80 R550 полір. алюм.+Transparent 30 702 24 562
3B270C00Z1B 880-900x880-900
Вход 560 мм
BLCP4-90 R550 полір. алюм.+Transparent 32 465 25 972

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.