Youtube Instagram

Приймання душу

Душові двері Blix BLDP3

BLDP3 полір. алюм. + Transparent

Практична розсувна система забезпечує широкий вхід в душову кабінку, не займаючи простору ванної кімнати. Крім того вода не потрапляє на підлогу поза межами душової кабіни.


Серія Blix

Практичний і привабливий

Душова кабіна Blix - це приклад високої якості при розумній ціні. Її ретельна обробка, стильний дизайн і практичні переваги доступні кожному бажаючому покупцеві.

Душові кабіни та двері Blix

Приємний догляд

За допомогою механізму SilentRun, що знаходиться в нижній частині душової кабіни Blix, розсувна система забезпечує її тиху і надійну роботу, перешкоджає заїданню і перекосу рухливих частин.


Душові кабіни та двері Blix

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.


Душові кабіни та двері Blix

Для усіх життєвих етапів

Двохметрові широкі душові двері підійдуть, наприклад, для спільного приймання душу двох закоханих, напівкруглі душові кабіни - для невеликих ванних кімнат, а душова кабіна з низькою висотою призначена для комбінації з глибоким піддоном, розробленим спеціально для купання дітей або пенсіонерів, - душові кабіни Blix готові супроводжувати Вас на протязі всього життя.

Технічна інформація

  • розміри: 90 см
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання: профіль - полірований алюміній; ручки у виконанні хром
  • вітраж із безпечного скла: 5 мм; Transparent
  • висота виробу: 190 см
  • гарантія: 5 років

Душові двері BLDP3 можна встановлювати лише в нішу, не можна комбінувати з нерухомою стінкою. Встановлюється в облицьовану нішу на піддони RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome,Gigant Pro 10° або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Для цього виробу не призначене використання регулювального профілю BLNPS. Можливе виготовлення атипових душових дверей та нерухомої стінки.

Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точний розмір.

5 років гарантіїТовщина скла 5 ммЗахист скла AnticalcТихий хід SilentRunL/R варіант 180°Легка установка (душові кабіни)
Душові двері Blix BLDP3

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X00H70C00Z1 898-938x1900 BLDP3-90 полір. алюм. +Transparent 13 906

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.