Рамний модуль для підвісних унітазів, що вбудовується в гіпсокартонні конструкції.
Каркасна інсталяція G II / 1120 призначена для підвісних WC, що встановлюються в гіпсокартонних конструкціях. Міцна конструкція інсталяції забезпечує високу вантажність, а повна полістирольна ізоляція запобігає утворенню конденсату на поверхні бака. Частиною продукту є ізоляційна плита. Місткість бака складає 9 літрів. Економічний регульований подвійний злив. Маленький злив може бути встановлений в діапазоні 2,5-3,5 л. Заповнення водою майже не чути.
Підготовка до кріплення кронштейна з переходом DG ½" для сидінь на біде та гігієнічних душів.
Доповнення інсталяції стійкою створює варіант, який підходить для анкерування при реконструкції санітарних вузлів. Цей модуль є незалежним. Інсталяцію можна доповнити панеллю управління.
Артикул | X01703 |
---|---|
Виріб | Інсталяція для WC |
EAN | 8592626047542 |
Довжина упаковки | 52,0 cm |
Ширина упаковки | 14,5 cm |
Висота упаковки | 113,0 cm |
Вага | 13,850 kg |
На сьогоднішній день санітарна кераміка є надвитонченими і комплексними рішеннями, що полегшують її використання і роблять його приємнішим. Тому, крім WC та біде RAVAK, ми також пропонуємо широкий вибір аксесуарів, не тільки сидіння для WC, а й панелі управління декількох кольорів й дизайнів, які ідеально підходять до обладнання для ванних кімнат або інсталяційних модулів для різних типів стін. Таким чином, від одного виробника Ви отримаєте все, що необхідно для Вашої ванної кімнати.
Артикул | Розміри | Опис | Цiна | |
---|---|---|---|---|
X01703 | 510 x 115 - 195 x 1120 мм | WC модуль G II /1120 гіпсокартон | 11 385 |
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.