Youtube Instagram Pinterest

Приймання душу

Нерухома стінка Rapier RPS

Нерухома стінка одноелементна

Дуже елегантна і водночас ідеальна для поєднання з душовими дверима NRDP2 і NRDP4. За допомогою їх комбінації отримаєте душову кабіну квадратної або прямокутної форми відповідно до Ваших потреб. Відразу біля нерухомої стінки можна розмістити пральну машину або умивальник.

Серія Rapier

Виразний і своєрідний

Особливістю душової кабіни Rapier є масивні направляючі профілі, що утворюють приємний контраст з легкою елегантністю великих поверхонь прозорого скла. Виразна рамна конструкція надає душовій кабіні Rapier не лише неповторний зовнішній вигляд, але і наділяє її практичними перевагами.

Душові кабіни та двері Rapier

Досконалий розсувний механізм дверей

Поверхнева обробка (нікель і кадмій) розсувного механізму забезпечує тривалий термін служби дверей. Механізм SilentRun в нижній частині душової кабіни перешкоджає заїданню і перекосу її рухливих частин і забезпечує безшумну роботу.


Душові кабіни та двері Rapier

Компактний рухомий механізм

Двері, що рухаються по направляючим профілям, не займають зайвий простір ванної кімнати.


Душові кабіни та двері Rapier

Просте очищення

Легким натисненням на механізм в нижній частині розсувних дверей стулки можна відхилити або повністю вийняти, і таким чином прибрати важко доступні місця. Догляд за душовою кабіною Вам полегшить універсальний і делікатний засіб RAVAK Cleaner, призначений для чищення будь-яких поверхонь у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри: 80, 90, 100 см
  • колірне виконання: профіль - білий, сатин
  • вітраж з безпечного скла: 6 мм; Transparent, Grape
  • висота виробу: 190 см

Виріб складається з однієї нерухомої частини. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати (у комбінації з душовими дверима NRDP2 або NRDP4) на піддони RAVAK PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Нерухома стінка не призначена для самостійного використання. Комбінація душових дверей і двох нерухомих стінок дозволяє створити "П"-подібну душову кабіну. Можливе виготовлення атипових душових дверей і нерухомої стінки.

Нерухома стінка Rapier RPS

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
9RV40U00Z1 770-790x1900 RPS-80 сатин+transparent 205,00 e-shop
9RV40100ZG RPS-80 білий+grape 240,00 e-shop
9RV70U00Z1 870-890x1900 RPS-90 сатин+transparent 220,00 e-shop
9RV70U00ZG RPS-90 сатин+grape 250,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.