Youtube Instagram Pinterest

Продукція

Переваги литого акрилу

Акрилат є найпопулярнішим матеріалом для виробництва ванн і душових піддонів. Його точна назва - поліметилметакрилат (PMMA), але на практиці частіше використовують скорочену назву "акрилат". Відповідно до технології виробництва, існує два види акрилата - екструдований і литий.

Хоча мова і йде про хімічно однакові матеріали, але через різницю в технології виробництва проявляються істотні відмінності в споживчих властивостях цього матеріалу.

Екструдований акрилат виготовляється методом пресування, тому його властивості зберігаються тільки в одному напрямку. Литий акрилат заливається в підготовлені форми, і в результаті зберігає свої фізичні властивості у всіх напрямках.

Литий акрилат якісніший і гарантує, що виріб упродовж тривалого терміну експлуатації збереже необхідну форму, не викривиться, і не потріскається. З цієї причини литий акрилат дорожчий, ніж екструдований. З точки зору споживчих якостей, акрилат легко обробляється і з нього можна зробити продукцію будь-якого дизайну. Великий плюс - це високоглянцева і непориста поверхня, яка легко миється і має антибактеріальні властивості. Під час виробництва ванни використовуються металеві матриці, які гарантують точність і першокласну форму кожного виробу. З точки зору комфорту, перевагою акрилових ванн в порівнянні з металевими є те, що поверхня акрилових ванн на дотик завжди тепла, швидше нагрівається і вода в них остигає набагато повільніше.

Саме з цих причин литий акрилат є єдиним вибором для бренда RAVAK