Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під подвійний умивальник SD Classic 1300

Шафка під подвійний умивальник SD Classic 1300

Підвищує практичну цінність умивальника Classic. Шафка оснащена двома високими ящиками (40 см). У правій його частині є вбудований додатковий ящик для дрібних речей, який також можна докупити і для лівої його частини.


Серія Classic

Класика у кращому значенні цього слова

У меблях д/ванних кімнат Classic дизайнер утілив ідею простоти і практичності в їх сутнісній формі. Скромні зовнішні лінії підкреслює акуратна овальна ручка в стилі мінімалізму.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Classic

Великий розмірний ряд

Модельний ряд Classic представлений як мініумивальниками, які підходять в першу чергу для WC, так і подвійними умивальниками для усієї сім'ї. До усіх умивальників пропонуються відповідні шафки різних стилів і розмірів.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Classic

Продумана внутрішня структура

Кожна модель шафки Classic виконана таким чином, щоб могла забезпечувати якомога більше місця для зберігання, але при цьому не займати надто багато місця в самій ванній кімнаті. Найбільша шафка під подвійний умивальник оснащена низьким ящиком з перегородками для дрібних речей.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Classic

Колірне виконання на вибір

Для того, щоб меблі д/ванних кімнат Classic могли дійсно гарно виглядати у будь-якій ванній кімнаті, ми розробили чотири кольори корпусу, а саме espresso, striponyx, білий і береза.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 130 x 49 x 47 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • колірне виконання корпусу: білий, береза, Strip Onyx, Espresso, Latte, Cappuccino
  • виконання ящика: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Шафка з двома високими ящиками з простором для речей заввишки 40 см. В правій частині шафки є вбудований низький висувний ящик, в лівій частині - високий ящик з простором для речей заввишки 40 см. Водночас просвердлені отвори для додаткового монтажу низького ящика, який можна докупити окремо або вільно переставити з правої частини до лівої. Дверцята представлені тільки у білому глянцевому кольорі, корпус же згідно з вибраною колірною комбінацією. Корпус поставляється в зібраному вигляді, включаючи монтажний набір (болти, петлі, заглушки) і ручки. Шафка встановлюється прямо на стіну, не можна використати регульовані ніжки MR Base. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо шафку під подвійний умивальник комбінувати з рештою виробів концепції Classic (подвійним умивальником Classic 1300) та іншою продукцією RAVAK.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Шафка під подвійний умивальник SD Classic 1300

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X000000422 1300 x 490 x 470 SD Classic 1300 шафка під подвійний умивальник білий/білий 21 846
X000000943 SD Classic 1300 шафка під подвійний умивальник лате/білий 22 902
X000000958 SD Classic 1300 шафка під подвійний умивальник капучино/білий 23 331

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування