Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під умивальник SDS Evolution з ящиком

Шафка під умивальник SDS Evolution

Передні дверцята шафки, обладнані системою відкривання push/pull, повторюють виняткову форму переднього борту умивальника Evolution. Усередині шафки є ящик для речей заввишки 40 см.

Серія Evolution

Винятковий і гармонійний

Унікальним, і водночас практичним дизайном на ринку обладнання для ванних кімнат володіють комплекти шафок і умивальників Evolution. Округлі форми переднього борту умивальників плавно переходять на передню фурнітуру шафок. Разом з однойменною ванною, яка удостоїлася звання "Видатний виріб" за версією Designcentr в CZ, вони утворюють виняткову концепцію для усієї ванної кімнати.

Меблі д/ванних кімнат Evolution

Незалежність або концепція

Концепція Evolution є ідеальним поєднанням декількох суперечливих принципів. Усі її вироби - це "самовпевнені одинаки", які, незважаючи на це, розташовані разом і утворюють симфонію краси і користі.


Меблі д/ванних кімнат Evolution

Ідеальна комплектація

Самозакриваючі висувні ящики шафок Evolution, з системою відкривання "push/pull" пропонують великий простір для косметики і необхідного приладдя. Округла форма підкреслює елегантність виробів цієї серії. Дзеркало оснащене вбудованим LED освітленням і вимикачем, його можна доповнити скляною полицею з 6 мм скла з металевими хромованими тримачами і закругленою передньою фурнітурою, що повторює лінії умивальника.


Меблі д/ванних кімнат Evolution

Авторський дизайн

Вироби з концепції Evolution студія Nosal, відома своїм інноваційним підходом до речей щоденного використання, наділила неповторним і ексклюзивним дизайном. Меблеву композицію завершують білі глянцеві шафки.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 70 x 55 x 47 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • колірне виконання корпусу: білий глянець
  • колірне виконання дверцят: білий глянець

Шафка має глибокий ящик для зберігання речей (40 см) з системою відкривання push/pull. Зовнішня і внутрішня поверхні бічних сторін і дна шафки виконані у білому глянцевому кольорі. Встановлюється прямо на стіну, не можна використати ніжки. Хромований тримач для рушників входить в комплектацію виробу. Поставляється в зібраному вигляді. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо шафку під умивальник комбінувати з рештою виробів концепції Evolution (умивальником Evolution, дзеркалом Evolution) та іншою продукцією RAVAK.

Шафка під умивальник SDS Evolution з ящиком

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X000000365 700 x 550 x 400 SDS Evolution з ящиком білий/білий 326,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування