Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Шафка під умивальник SDU Rosa

Шафка під умивальник SDU Rosa

Вміло продумане рішення. Її форма ідеально повторює форму умивальника і надає додаткове місце для зберігання речей. Шафка оснащена ящиком.

Серія Rosa

Для універсального використання

Округлі лінії меблів і умивальників Rosa повторюють форму ванни з однойменної концепції Rosa. Їх взаємне поєднання у ванній кімнаті економить місце і утворює гармонійне одне ціле. Великий вибір моделей дозволяє використати їх у будь-якій ванній кімнаті.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Широкий асортимент

Меблі Rosa є цілісною пропозицією відповідно до будь-яких вимог покупців. Об'єднуючим елементом шафок д/ванних кімнат служать округлі лінії, що копіюють передню панель умивальників. Розміри шафок, дзеркал і умивальників розроблені таким чином, що можуть взаємно комбінуватися.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Для будь-якого стилю

Три колірні виконання корпусів (світла береза, білий або виразний StripOnyx), ретельно оброблених глибоким просоченням, нададуть ванній кімнаті щоразу інший стиль і задовольнять смаки навіть найвишуканіших покупців. Усі кольори довершують білі високоглянцеві дверцята.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Продуманий дизайн

Меблі для ванних кімнат Rosa ідеально повторюють лінії ванни з однойменної концепції і синергічно підкреслюють загальний вигляд ванної кімнати. Кути і форми концепції Rosa гармонійно співіснують один з одним і максимально економлять простір у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 56 x 40 x 24 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • типове виконання: лівий і правий (L/R)
  • колірне виконання корпусу: білий, береза

Шафка під умивальник SDU Rosa оснащена ящиком і відкритою поверхнею для речей. Не можна замовити в кольорі Strip Onyx. Поставляється в зібраному вигляді. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо шафку під умивальник комбінувати з рештою виробів концепції Rosa (умивальником Rosa, дзеркалом M 560 ), іншими меблями д/ванних кімнат і продукцією RAVAK.

Шафка під умивальник SDU Rosa

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X000000238 560 x 400 x 240 SDU Rosa L береза/білий 239,00 e-shop
X000000239 SDU Rosa R береза/білий 239,00 e-shop
X000000326 SDU Rosa L білий/білий 263,00 e-shop
X000000327 SDU Rosa R білий/білий 263,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування