Youtube Instagram

Приймання ванни

Силіконовий герметик

Силіконовий герметик RAVAK Professional

Білий або прозорий

  • об'єм: 310 мл

Оригінальний силіконовий герметик RAVAK Professional ідеально з'єднує різні матеріали, використовувані у виробництві душових кабін, ванн, штор і дверей для ванн (скло, акрил, полістирол, алюміній, лак та ін.). Довгострокові протигрибкові властивості, колірна стабільність і гігієнічна нешкідливість. 

Рекомендуємо використовувати для герметизації душових кабін і дверейпіддоновумивальниківванн, штор і дверей для ванн. Силікон наноситься між стіною та виробом. 

Рекомендуємо перед купівлею продукції RAVAK отримати кваліфіковану консультацію у найближчій точці продажу.

Серія

Купівля ванни вважається вигідною інвестицією у Ваш будинок на довгі роки. Важливо не зіпсувати таке важливе вкладення неправильною установкою. Тому використовуйте тільки розроблені професіоналами вироби.

Для установки ванни Вам знадобиться силіконовий герметик RAVAK Professional, декоративні планки, і у разі монтажу дверей д/ванни - регулюючий профіль.

Вироби, які Ви дійсно оціните
Для досягнення ідеального результату під час монтажу ванни ми пропонуємо лише дійсно необхідні деталі.

Постійний контроль якості
Усі аксесуари для ванн ми виготовляємо або на власному виробництві, або замовляємо у перевірених стабільних постачальників.

Вигідне співвідношення ціни і ефективності
Додаткові аксесуари для ванн складають тільки невелику частину від загальної вартості ванни, яка окупається їх службою упродовж довгих років.

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X01200 Силікон 310 мл, білий 9,00 e-shop
X01201 Силікон 310 мл, прозорий 9,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування

Аксесуари на вибір