Youtube Instagram

Приймання душу

Силіконовий герметик RAVAK Professional

Силіконовий герметик RAVAK Professional

Розроблений фахівцями з обладнання д/ванних кімнат. Ідеально з'єднує різні матеріали, використовувані у виробництві душових кабін і ванн (скло, акрил, екструдований пінополістирол, алюміній, лак та ін.).

Серія

Монтажні пристосування служать для ідеального ущільнення душових піддонів під час установки їх у вже облицьовану душову кабіну. Пропонуємо монтажні набори, що містять силіконовий герметик RAVAK Professional, самоклеючу стрічку і дві декоративні планки. Монтажний набір використовується для ідеального ущільнення душових піддонів у вже повністю облицьованій душовій кабіні. Без втручання в поверхні стін досягається ідеальне, з точки зору оформлення, і функціональне, з точки зору герметизації, з'єднання душового піддону із стіною ванної кімнати. Універсальний монтажний набір призначений для усіх душових піддонів, що встановлюються в кут. Для піддонів, що монтуються в нішу, необхідно докупити декоративну планку.

Технічна інформація

  • об'єм: 310 мл
  • колір: білий, прозорий

Довгострокові протигрибкові властивості, колірна стабільність і гігієнічна нешкідливість. Оригінальний силіконовий герметик RAVAK Professional ідеально з'єднує різні матеріали, використовувані у виробництві душових кабін і ванн (скло, акрил, екструдований пінополістирол, алюміній, лак і т.д) з різними облицювальними матеріалами. Для належного монтажу і герметизації душового піддону потрібен один цілий тюбик силіконового герметика об'ємом 310 мл. Ми рекомендуємо використовувати його для герметизації ванн, умивальників, піддонів, душових кабін і душових дверей.

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X01200 310 мл Силікон білий 310 мл 9,00 e-shop
X01201 Силікон прозорий 310 мл 9,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування

Аксесуари на вибір