Youtube Instagram

Змішувачі

Змішувач для умивальника Сhrome без відкривання стоку

Змішувач для умивальника Chrome без відкривання стоку

CR 012.00 Безкомпромісну якість, ненав'язливий мінімалістський стиль і гармонійне поєднання з однойменною концепцією дизайнер оживив овальними формами.

Серія Chrome

Оригінальний стиль

Мінімалістичні і округлі лінії відповідають стилістиці концепції д/ванних кімнат Chrome. Оригінальним дизайном, який Ви більше ніде не знайдете, змішувачі наділила успішна студія Nosal Design. За цю концепцію, у тому числі і змішувач, вона була номінована на премію Czech Grand Design.

Змішувачі Chrome

Комплексний асортимент

Асортимент налічує різні типи змішувачів: для умивальників і біде, для душу і ванни, для раковини і для вбудованого механізму R-box, а також змішувачі прихованого монтажу.


Змішувачі Chrome

Незрівнянність

Авторським дизайном, який Ви більше ніде не знайдете, змішувачі наділила успішна студія Nosal Design. За цю концепцію, у тому числі і змішувач, вона була номінована на премію Czech Grand Design. Змішувачі для ванни Chrome з висувним виливом виступають яскравим прикладом технічно унікальних змішувачів. Він сам по собі вже є прикрасою Вашої ванної кімнати, а його пряме призначення сприяє простому і швидкому наповненню ванни водою.


Змішувачі Chrome

Злагоджені аксесуари

До змішувачів Chrome відноситься широкий ряд аксесуарів, які окрім високої якості мають злагоджений з ними дизайн.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • з'єднуючі шланги: гнучкий 400 мм, діаметр G3/8
  • відкривання стоку: без
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до умивальників Chrome та решти умивальників RAVAK

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome.

30 років термін служби картриджа5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (аератор)SoftMoveМеталеве виконання
Змішувач для умивальника Сhrome без відкривання стоку

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070041 Змішувач для умивальника без відкривання стоку CR 012.00 4 488

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.