Youtube Instagram

Про нас

Технології та матеріали RAVAK

Поєднання багаторічного досвіду, сучасних технологій і першокласних матеріалів забезпечують високу якість.

У 2008 році ми відкрили свій власний гальванічний цех на виробничій території компанії у Пршібрамі. Таким чином ми самі коригуємо наші вироби, і від початку та до кінця виробничого процесу контролюємо їх якість.

 

Анодування алюмінієвих профілів - виготовлення самого міцного покриття для душових кабін - сатин.
Екологічне, електростатичне нанесення порошкової фарби на алюмінієві профілі душових кабін.
Виготовлення майбутньої акрилової ванни за допомогою сучасної технології вертикального нагріву.
Йдеться про революційну технологію, за допомогою якої на поверхні скла утворюється невидимий щит, який відштовхує воду та захищає скло від водного каменю. Догляд за склом стає набагато легше.
Йдеться про посилення випресованих акрилових форм за допомогою нанесення суміші зі скловолокна і поліефірних смол. Співвідношення цих компонентів і кількість напилення для кожної ванни різний і контролюється за допомогою комп'ютера. Перевагою ламінату є його висока міцність і жорсткість.
Унікальна технологія посилення ванн поліуретановою піною, розроблена компанією RAVAK. Завдяки потрійного напилювання поліуретанової піни ванни з PU Plus мають унікальну жорсткість і відмінні тепло та звукоізоляційні властивості. Ванни ідеальні для установки в них гідромасажних систем.
Для виробництва меблів RAVAK використовуються якісні деревостружкові плити зі спеціальним вологостійким просоченням. Двері покриваються подвійним шаром грунтовки, а заключний шар утворює біла високоглянсова фарба з можливістю шліфування подряпин. Меблі розроблені спеціально для кожного виду умивальників і ванн, тому разом вони утворюють стилістично і функціонально єдине ціле.

Унікальним матеріалом для виготовлення душових піддонів і умивальників є композитний матеріал на основі подрібненого доломіту з практичними і естетичними властивостями. Перевагами таких виробів, як наприклад, душових піддонів Galaxy Pro або всіх умивальників RAVAK є варіабельність форми, міцність, точні контури і рівні поверхні.