Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач для душу настінний 10° Free black

Термостатичний змішувач для душу настінний 10° Free black

TD F 033.20/150
Для постійної температури води. Моментально компенсує коливання тиску в трубах й температури води, забезпечуючи, що вода завжди тече такої температури, яку ви встановили. Той, хто одного разу спробує термостатичний змішувач, залишиться з ним назавжди. Змішувачі з чорним матовим покриттям одразу привернуть увагу та піднімуть вашу ванну кімнату на вищий рівень розкоші.

Подивіться відео про товар.


Серія Термо

Термостатичні змішувачі пропонують інтелектуальні рішення для сучасних ванних кімнат. Термостатичний змішувач сам змішує холодну й гарячу воду та запобігає раптовому ошпарюванню або, навпаки, неприємному відчуттю крижаної води. Більше ніякого виснажливого регулювання, натомість миттєва установка ідеальної температури води, що економить воду й енергію! Встановіть приємну температуру води на виході 37-38° C та насолоджуйтеся справжнім комфортом в душі при постійній температурі води. Таким чином, управління з гладкою поверхнею стає ще приємнішим, дизайн - ще яскравішим, а ваше задоволення - ще більшим. Серія 10° Free black виділяється дизайном гладкої поверхні важеля управління, а в чорному виконанні одразу привертає вашу увагу.

Технічна інформація

  • высота смесителя: 150 мм
  • картридж (діаметр, матеріал): керамічний, термостатичний для регулювання температури води
  • колірне виконання: чорний матовий
  • дизайн: термостатичний, контроль температури зліва - CoolFeel
  • гарантія на змішувачі: 3 років
  • підходить: до всіх душових кабін RAVAK - для постійної температури води при прийнятті душу у душовій кабіні.

Для повного вирішення і гармонії дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами 10° Free black. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати засіб для чищення RAVAK Cleaner Chrome.

3 роки гарантіїКонцепціїКрок 150 ммRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківCoolFeelЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач для душу настінний 10° Free black

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070154 TD F 033.20/150 Термостатичний душовий настінний змішувач 10° Free black, чорний 10 720

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування