Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу для душу Chrome

CR 064.00 Термостатичний змішувач прихованого монтажу для душу Chrome, без перемикача

Термозмішувач прихованого монтажу в дизайні концепції Chrome, яка включає усе необхідне обладнання для ванної кімнати. Змішувач містить верхню частину та основний корпус з латуні, призначений для вбудовування у стіну.


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач може компенсувати коливання тиску та температури води в трубі, тим самим гарантуючи, що вода завжди буде тієї температури, яку ви встановили.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Кнопка блокування на регуляторі термостата запобігає ненавмисному запуску води з температурою вище 38°C. Маніпуляції з кнопкою блокування для маленьких дітей є складнішими, тому це виключає ризик опіку.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • виконання: термостатичний без перемикача, з вбудованим механізмом прихованого монтажу - не призначений для R-box
  • підходить: для душових кабін з одним душем або для ванн із заповненням переливом, без можливості приймання душу
  • виконання: без перемикача
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • складова концепції Chrome

Змішувач містить верхню частину у дизайні концепції Chrome та основний корпус з латуні, призначений для вбудовування у стіну. Термостатичний змішувач прихованого монтажу можна комбінувати з іншими аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні використовуйте засіб RAVAK Cleaner Chrome. Ми рекомендуємо час від часу простягати блок керування температури до максимальних положень (залежно від жорсткості води), щоб запобігти осіданню водного каменю. 

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач прихованого монтажу для душу Chrome

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070095 CR 064.00 Термостатичний змішувач прихованого монтажу для душу Chrome, без перемикача 6 800

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.