Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу ванна/душ Chrome

CR 063.00 Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome ванна/душ з перемикачем

Термозмішувач прихованого монтажу в дизайні концепції Chrome, яка включає усе необхідне обладнання для ванної кімнати. Змішувач містить верхню частину та основний корпус з латуні, призначений для вбудовування у стіну. Перемикач дозволяє обирати режими: ванна/душ, при використанні в душовій кабіні дозволяє перемикатися з верхнього душу на ручний.


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач може компенсувати коливання тиску та температури води в трубі, тим самим гарантуючи, що вода завжди буде тієї температури, яку ви встановили.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Кнопка блокування на регуляторі термостата запобігає ненавмисному запуску води з температурою вище 38°C. Маніпуляції з кнопкою блокування для маленьких дітей є складнішими, тому це виключає ризик опіку.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • виконання: з перемикачем, з вбудованим механізмом прихованого монтажу - не призначений для R-box
  • підходить: до ванн (заповнення переливом і виведення для ручного душу) або душових кабін з фіксованим і ручним душем
  • виконання: з перемикачем
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • складова концепції Chrome

Термостатичний змішувач забезпечить стабільну температури води а, отже, зменшить споживання енергії на її обігрів. Термостатичний змішувач прихованого монтажу можна комбінувати з іншими аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні використовуйте засіб RAVAK Cleaner Chrome. Ми рекомендуємо час від часу простягати блок керування температури до максимальних положень (залежно від жорсткості води), щоб запобігти осіданню водного каменю. 

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач прихованого монтажу ванна/душ Chrome

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
X070094 CR 063.00 Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome ванна/душ з перемикачем 7 514 6 011

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.