Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Тумба під умивальник SD Rosa II з ручками

SD Rosa II з ручками

Більш сучасна форма шафок в найпопулярнішій концепції для ванної кімнати Rosa. Ще більше простору для речей і простий сучасний дизайн шафки з умивальником Rosa ідеально підходять для загального використання.


Серія Rosa

Для універсального використання

Округлі лінії меблів і умивальників Rosa повторюють форму ванни з однойменної концепції Rosa. Їх взаємне поєднання у ванній кімнаті економить місце і утворює гармонійне одне ціле. Великий вибір моделей дозволяє використати їх у будь-якій ванній кімнаті.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Широкий асортимент

Меблі Rosa є цілісною пропозицією відповідно до будь-яких вимог покупців. Об'єднуючим елементом шафок д/ванних кімнат служать округлі лінії, що копіюють передню панель умивальників. Розміри шафок, дзеркал і умивальників розроблені таким чином, що можуть взаємно комбінуватися.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Зручне відкривання

Глянсові білі шафи пропонують багато місця для зберігання. Двері та повністю висувні ящики оснащені системою повільного закривання та новими ручками для зручності.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Продуманий дизайн

Меблі для ванних кімнат Rosa ідеально повторюють лінії ванни з однойменної концепції і синергічно підкреслюють загальний вигляд ванної кімнати. Кути і форми концепції Rosa гармонійно співіснують один з одним і максимально економлять простір у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (шxгхв): 60 / 76 x 49 x 47 см
  • матеріал: вологостійка ДСП і МДФ
  • колір корпусу: білий глянець
  • виконання ящика: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Тумба під умивальник SD Rosa II із двома ящиками, оснащеними ручками, білий глянець. Призначена для умивальника Rosa II того ж розміру. Шафка поставляється в зібраному вигляді, включаючи монтажний комплект (петлі, шурупи, наклейки) і ручки.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Тумба під умивальник SD Rosa II з ручками

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X000001494 600 х 490 х 470 SD 600 Rosa II з ручками, білий/білий 18 720 14 976
X000001495 760 x 490 x 470 SD 760 Rosa II з ручками, білий/білий 19 880 15 904

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування