Youtube Instagram Telegram

Миття рук, як відвідування галереї

Умивальники Yard

Більше про виріб

Умивальник Rosa II

умивальник ROSA II 

Умивальник з найпопулярнішою концепції в свіжих сучасних формах. Більше місця для ваших потреб, більше радості на кожен день. Підходить для комбінування з новими меблями, а також для комбінування з вже давно улюбленими меблями для ванної кімнати.


Серія Rosa

Ставка на упевненість

Умивальники серії Rosa виникли в якості своєрідної відповіді на однойменні і найпопулярніші серед покупців ванни марки RAVAK. Округлі форми умивальників не лише приємні у використанні, але і надають досить місця для речей. Оскільки Rosa є основною концепцією для будь-якої ванної кімнати, її умивальники передбачені для різних типів простору: в кут, на середину стіни. Завдяки продуманому асортименту відповідних шафок є ідеальним сховищем для усього необхідного ванного приладдя.

умивальники Rosa

Комплексна пропозиція

Ми пропонуємо декілька розмірів умивальників Rosа з декількома варіантами їх установки - самостійно або разом з шафкою.


умивальники Rosa

Концепція Rosa

У основу концепції д/ванних кімнат Rosa, а відповідно і самих умивальників закладений принцип асиметрії. Головним виробом концепції є асиметрична ванна, форму якої повторюють і умивальники. 


умивальники Rosa

Достаток місця для речей

Умивальники Rosa виконані таким чином, що забезпечують досить великий миючий простір і таку ж поверхню для речей, на якій Ви можете розмістити усе необхідне Вам приладдя, а те, що не помістилося сховати в погодженій по дизайну шафці.

Технічна інформація

  • розміри (шxг): 60 / 76 x 49 см
  • матеріал: композит - лита суміш доломіту і смоли
  • перелив: так
  • отвір для змішувача: так
  • шафка під умивальник: так
  • Додаткові аксесуари: зливи для умивальників, сифони, змішувачі, шафка, дзеркало
  • гарантія: 5 років

Для цілісного рішення і узгодженого дизайну ванної кімнати, умивальник рекомендуємо комбінувати з іншими виробами концепції Rosa (шафою під умивальник SD Rosa II, пеналом SD Rosa II, змішувачем Rosa, дзеркалом Rosa II і іншими меблями та аксесуарами для ванних кімнат RAVAK). Умивальник можна доповнити шафою під умивальник або ж монтувати на стіну. Умивальник поставляється з кріпленнями і комплектується переливом.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Умивальник Rosa II

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна (-20 %)     
XJ201160000 600 х 490 Умивальник ROSA 600 10 277 8 222
XJ201176000 760 x 490 Умивальник ROSA 760 10 965 8 772

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.