Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Змішувач прихованого монтажу для умивальника Chrome

CR 019.00 Змішувач прихованого монтажу для умивальника 

Важільний змішувач для умивальника прихованого монтажу. Залишає більше місця на умивальнику, і полегшує таким чином прибирання. Погоджений сучасний дизайн змішувача Chrome не лише ідеально поєднується зі стилем усієї однойменної концепції, але й прекрасно виглядає у будь-якій іншій ванній кімнаті.


Серія Chrome

Оригінальний стиль

Мінімалістичні і округлі лінії відповідають стилістиці концепції д/ванних кімнат Chrome. Оригінальним дизайном, який Ви більше ніде не знайдете, змішувачі наділила успішна студія Nosal Design. За цю концепцію, у тому числі і змішувач, вона була номінована на премію Czech Grand Design.

Змішувачі Chrome

Комплексний асортимент

Асортимент налічує різні типи змішувачів: для умивальників і біде, для душу і ванни, для раковини і для вбудованого механізму R-box, а також змішувачі прихованого монтажу.


Змішувачі Chrome

Незрівнянність

Авторським дизайном, який Ви більше ніде не знайдете, змішувачі наділила успішна студія Nosal Design. За цю концепцію, у тому числі і змішувач, вона була номінована на премію Czech Grand Design. Змішувачі для ванни Chrome з висувним виливом виступають яскравим прикладом технічно унікальних змішувачів. Він сам по собі вже є прикрасою Вашої ванної кімнати, а його пряме призначення сприяє простому і швидкому наповненню ванни водою.


Змішувачі Chrome

Злагоджені аксесуари

До змішувачів Chrome відноситься широкий ряд аксесуарів, які окрім високої якості мають злагоджений з ними дизайн.

Технічна інформація

  • важільний змішувач для прихованого настінного монтажу з R - box
  • довжина виливу: 230 мм
  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • виконання: R-box входить у комплектацію виробу
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до умивальників на стільницю

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome комбінувати з рештою виробів концепції Chrome та іншими аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні використовуйте засіб RAVAK Cleaner Chrome. Основний корпус R - box для прихованого монтажу цього змішувача входить у комплектацію виробу. R - box містить матеріал для кріплення до стіни, але не містить підключення до води та інші водоінсталяційні матеріали. R - box має робочу пластикову декоративну заглушку внутрішнього корпусу змішувача, що забезпечує повну функціональність водопровідної системи навіть при демонтажі верхньої частини змішувача. За допомогою цієї заглушки можна видалити повітря з водопровідної системи, не зупиняючи при цьому воду. R - box має чітко позначену верхню частину для правильної установки змішувача.

5 років гарантіїКонцепціїRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (аератор)SoftMoveМеталеве виконання
Змішувач прихованого монтажу для умивальника Chrome

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X070093 CR 019.00 Змішувач прихованого монтажу для умивальника 9 520 7 616

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.