Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Умивальник Ring 1000

Умивальник  Ring 1000

Ідеально красивий. Поздовжні лінії умивальника звиваються по стіні та не обтяжують простір ванної кімнати. Горизонтальна орієнтація умивальника забезпечує зручний простір для використання. Умивальник призначений не для індивідуального монтажу, а для використання з надзвичайно розкішною шпонованою шафою.


Серія Ring

Грайливість на кожен день

Щоразу, коли Ви користуєтеся умивальником Ring, його внутрішня овальна форма, немов кращий друг, підніме Вам настрій. Умивальник Ring із закругленими краями оформлений в тому ж дизайні, що і однойменна шафка, до якої він передбачений. Цей умивальник не призначений для самостійного використання.

умивальники Ring

Нова форма

Умивальники Ring парять на хвилі останніх тенденцій до горизонтальних ліній, які простираються по стінах ванної кімнати і залишають в ній повітряний і вільний внутрішній простір. Поздовжня орієнтація збільшує комфорт під час миття, для Ваших рук досить вільного місця.


умивальники Ring

Досконала гармонія

Умивальник Ring не пристосований для самостійного монтажу на стіну, але чудово поєднується з однойменною шафкою. Характерні для обох виробів закруглені краї підкреслюють ефект простого, але водночас динамічного одного цілого.


умивальники Ring

Легкість вибору

Умивальник Ring не обтяжить Вас складним завданням, з чим же його можна скомбінувати, оскільки ідеально поєднується з шафкою і разом з нею утворює універсальне одне ціле для ванної кімнати будь-якого стилю.

Технічна інформація

Умивальник Ring 1000 не обладнаний переливом, тому необхідно використовувати нерухомий злив та змішувач для умивальника. Він не може бути встановлений на стіні окремо, тільки з шафкою під умивальник SD 1000 Ring. Для повного рішення та гармонізації дизайну ванної кімнати рекомендуємо поєднувати умивальник з іншими продуктами серії Ring (дзеркалом 1000 Ring, високою шафою SB Ring), змішувачами та іншими продуктами RAVAK. Комплект для монтажу (з'єднувальні дюбелі, гвинти тощо) входять у комплект.

5 років гарантіїПросочення від вологи
Умивальник Ring 1000

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна     
XJK01110000 1000 x 380 Умивальник Ring 1000 Білий з отвором 7 718 6 174

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.