Youtube Instagram

Меблі, Умивальники і WC

Умивальник Ring 800

Умивальник Ring 800

  Ідеальний друг на кожен день. Грайливо прості та ефективні форми використовують горизонтальну орієнтацію, щоб забезпечити максимальний простір для рук. Умивальник не призначений для окремої установки, а для використання з практичною шафою, яка може вмістити велику кількість речей для ванної кімнати.

  Серія Ring

  Грайливість на кожен день

  Щоразу, коли Ви користуєтеся умивальником Ring, його внутрішня овальна форма, немов кращий друг, підніме Вам настрій. Умивальник Ring із закругленими краями оформлений в тому ж дизайні, що і однойменна шафка, до якої він передбачений. Цей умивальник не призначений для самостійного використання.

  умивальники Ring

  Нова форма

  Умивальники Ring парять на хвилі останніх тенденцій до горизонтальних ліній, які простираються по стінах ванної кімнати і залишають в ній повітряний і вільний внутрішній простір. Поздовжня орієнтація збільшує комфорт під час миття, для Ваших рук досить вільного місця.


  умивальники Ring

  Досконала гармонія

  Умивальник Ring не пристосований для самостійного монтажу на стіну, але чудово поєднується з однойменною шафкою. Характерні для обох виробів закруглені краї підкреслюють ефект простого, але водночас динамічного одного цілого.


  умивальники Ring

  Легкість вибору

  Умивальник Ring не обтяжить Вас складним завданням, з чим же його можна скомбінувати, оскільки ідеально поєднується з шафкою і разом з нею утворює універсальне одне ціле для ванної кімнати будь-якого стилю.

  Технічна інформація

  Умивальник Ring 800 не обладнаний переливом, тому необхідно використовувати нерухомий злив та змішувач для умивальника. Він не може бути встановлений на стіні окремо, тільки з шафкою під умивальник SD 800 Ring. Для повного рішення та гармонізації дизайну ванної кімнати рекомендуємо поєднувати умивальник з іншими продуктами серії Ring (дзеркалом 800 Ring, високою шафою SB Ring), змішувачами та іншими продуктами RAVAK. Комплект для монтажу (з'єднувальні дюбелі, гвинти тощо) входять у комплект.

  5 років гарантіїПросочення від вологи
  Умивальник Ring 800

  Цінник / купити

  Артикул Розміри Опис Ціна     
  XJK01180000 800 x 380 Умивальник Ring 800 Білий з отвором 6 567

  Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.