Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Умивальник Rosa

Умивальник Rosa

Ставка на упевненість. Цей найменший умивальник з модельного ряду Rosa поміститься абсолютно скрізь і прослужить довгі роки. При своїх невеликих розмірах надає досить місце для речей і має практичний тримач д/рушників.

Серія Rosa

Ставка на упевненість

Умивальники серії Rosa виникли в якості своєрідної відповіді на однойменні і найпопулярніші серед покупців ванни марки RAVAK. Округлі форми умивальників не лише приємні у використанні, але і надають досить місця для речей. Оскільки Rosa є основною концепцією для будь-якої ванної кімнати, її умивальники передбачені для різних типів простору: в кут, на середину стіни. Завдяки продуманому асортименту відповідних шафок є ідеальним сховищем для усього необхідного ванного приладдя.

умивальники Rosa

Комплексна пропозиція

Ми пропонуємо декілька розмірів умивальників Rosа з декількома варіантами їх установки - самостійно або разом з шафкою.


умивальники Rosa

Лівий/правий варіанти

У основу концепції д/ванних кімнат Rosa, а відповідно і самих умивальників закладений принцип асиметрії. Головним виробом концепції є асиметрична ванна, форму якої повторюють і умивальники. Для досягнення максимальної злагодженості функцій і умивальника, а у тому числі і ванни ми пропонуємо лівий/правий варіанти, які Ви можете вибрати залежно від планування Вашої ванної кімнати.


умивальники Rosa

Достаток місця для речей

Умивальники Rosa виконані таким чином, що забезпечують досить великий миючий простір і таку ж поверхню для речей, на якій Ви можете розмістити усе необхідне Вам приладдя, а те, що не помістилося сховати в погодженій по дизайну шафці.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г): 56,6 x 46,6 см
  • матеріал: композитний - лита суміш доломіту і смоли
  • типове виконання: лівий і правий (L/R)
  • перелив: так
  • отвір під змішувач: 35 мм
  • шафка під умивальник: так
  • аксесуари: зливи для умивальника, сифони, змішувачі, шафка, тримач для рушників

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо умивальник комбінувати з іншими виробами концепції Rosa (шафкою під умивальник SDU Rosa, змішувачем Rosa, дзеркалом M 560), аксесуарами та меблями д/ванних кімнат RAVAK. Умивальник Rosa можна доповнити шафкою під умивальник Rosa або встановити на стіну. Монтажний набір (з'єднуючі дюбелі, гвинти і т.д.) і кришка переливу входять у комплектацію виробу.

Умивальник Rosa

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
XJ2L1100000 566 x 466 Умивальник Rosa L white з отвором 307,00 e-shop
XJ2P1100000 Умивальник Rosa R white з отвором 307,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.