Youtube Instagram

Приймання ванни

Ванна XXL

Акрилова прямокутна ванна XXL

Велика ванна для будь-якої статури. Надвелика і надзручна. Вона одна з небагатьох ванн, яка при довжині 190 см, має ширину 95 см. Внутрішня форма ванни надає досить місця для високих людей, а для людей маленького зросту передбачена "сходинка", на яку можна спертися. На цьому переваги ванни XXL не закінчуються. Ця прямокутна ванна досить глибока, що дозволяє Вам поринути у воду з голови до ніг, а ергономічні підлокітники лише підвищать релаксацію. До ванни можна замовити вбудований підголівник, розташований на рівні спини. М'якість підголовника Вас переконає в тому, що в ніякій іншій ванні відпочинок ще не був настільки чудовий.

Серія

Ванни з історією

Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам.  Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

Прямокутні ванни

Класика, яка не розчарує

Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


Прямокутні ванни

Якісний матеріал

Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


Прямокутні ванни

Дивовижне рішення внутрішнього простору

Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

Технічна інформація

  • розміри: 190 x 95 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно
  • об'єм: 285 л
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • гарантія: 10 років - Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу.
  • аксесуари: передня і бічна панелі, стічний комплект для ванни, підголівник

Ванну не можна доповнити шторою для ванн. В якості додаткових аксесуарів можна докупити: передню/бічну панелі, стічний комплект для ванни і підголівник. Можливі варіанти посилення ванни: скловолокно (LA). Ванна оснащена вбудованим дизайнерським підголовником, який замовляється окремо, а також вбудованими ергономічними підлокітниками.

Ванна XXL

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
CY09009000 --- Опора XXL 45,00 e-shop
CZ091L0A00 1900 Панель A передня XXL 190 189,00 e-shop
B20900000N --- Кріплення XXL 21,00 e-shop
CZ09190A00 Панель A бічна XXL 95 109,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.