Youtube Instagram Pinterest

Приймання ванни

Ванна XXL

Акрилова прямокутна ванна XXL

Велика ванна для будь-якої статури. Надвелика і надзручна. Вона одна з небагатьох ванн, яка при довжині 190 см, має ширину 95 см. Внутрішня форма ванни надає досить місця для високих людей, а для людей маленького зросту передбачена "сходинка", на яку можна спертися. На цьому переваги ванни XXL не закінчуються. Ця прямокутна ванна досить глибока, що дозволяє Вам поринути у воду з голови до ніг, а ергономічні підлокітники лише підвищать релаксацію. До ванни можна замовити вбудований підголівник, розташований на рівні спини. М'якість підголовника Вас переконає в тому, що в ніякій іншій ванні відпочинок ще не був настільки чудовий.

Серія

Ванни з історією

Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам. Якщо Ви потребуєте абсолютного комфорту, тоді Вам потрібна ванна You. Для тих хто, знаходячись у ванні, повинен відчувати повну безпеку підійде ванна з широкими бортами Evolution. Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

Прямокутні ванни

Класика, яка не розчарує

Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


Прямокутні ванни

Якісний матеріал

Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


Прямокутні ванни

Дивовижне рішення внутрішнього простору

Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

Технічна інформація

  • розміри: 190 x 95 см
  • матеріал: литий акрил
  • варіант зміцнення: LA - скловолокно
  • об'єм: 285 л
  • штора для ванни: ні
  • гідромасажна система: ні
  • гарантія: 10 років - Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу.
  • аксесуари: передня і бічна панелі, стічний комплект для ванни, підголівник

Ванну не можна доповнити шторою для ванн. В якості додаткових аксесуарів можна докупити: передню/бічну панелі, стічний комплект для ванни і підголівник. Можливі варіанти посилення ванни: скловолокно (LA). Ванна оснащена вбудованим дизайнерським підголовником, який замовляється окремо, а також вбудованими ергономічними підлокітниками.

Ванна XXL

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
C091000000 1900 x 950 Ванна XXL 190x95 520,00 e-shop
CY09009000 --- Опора XXL 49,00 e-shop
CZ091L0A00 1900 Панель A передня XXL 190 188,00 e-shop
B20900000N --- Кріплення XXL 21,00 e-shop
CZ09190A00 Панель A бічна XXL 95 109,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.