Youtube Instagram Pinterest

Приймання ванни

Ванна XXL

Ванна XXL

Якщо ви хочете мати справді велику ванну. Ванна XXL зручна як для високих фігур, так і для невисоких людей, які можуть комфортно почувати себе завдяки сходинці на дні ванни. Великий простір всередині ванни дозволяє занурювати ціле тіло у воду.

Серія

Ванни з історією

Ми не виготовляємо безіменні ванни для безіменних покупців. Кожна з наших прямокутних ванн має свою історію, свою цінність і несе певну ідею. Оберіть саме те, що Вам необхідно.

Оберіть ту ванну, яка підходить саме Вам. Якщо Ви потребуєте абсолютного комфорту, тоді Вам потрібна ванна You. Для тих хто, знаходячись у ванні, повинен відчувати повну безпеку підійде ванна з широкими бортами Evolution. Любителі читання книг оцінять будову ванни Vanda. Власники невеликих ванних кімнат можуть сміливо вибирати ванну Classic завдовжки 120 см. Деякі ж ванни мають ергономічне поглиблення для рук, розташований по центру злив, оригінальну форму внутрішнього простору, щоб зручно було як високим людям, так і усім, хто невеликого зросту та ін. Також Ви маєте можливість до кожної ванни підібрати унікальне заповнення переливом.

До більшості прямокутних ванн ми пропонуємо універсальні штори д/ванн і ергономічні передні і бічні панелі. Деякі прямокутні ванни (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II) можна оснастити гідромасажними системами.

Прямокутні ванни

Класика, яка не розчарує

Ванни, що мають прямокутну форму, відносяться до найпопулярніших моделей в нашому асортименті, оскільки саме вони мають максимальну кількість розмірів і можливих рішень.


Прямокутні ванни

Якісний матеріал

Для виробництва ванн RAVAK використовує литий акрил. Виготовлені з нього вироби тривалий час зберігають свою форму, не викривляються і не тріскаються. Мають високоглянцеву і непористу поверхню, яка легко миється і має антибактеріальні властивості.


Прямокутні ванни

Дивовижне рішення внутрішнього простору

Акрилові ванни пропонують практично необмежені можливості для створення форм. І традиційна прямокутна ванна може мати незвичайний внутрішній простір з ергономічними поглибленнями, підлокітниками, більш менш пряму форму спинної і бічних частин ванни. Одним словом, прямокутник може таїти в собі безліч несподіваних сюрпризів.

Технічна інформація

  • розміри: 190 x 95 см
  • матеріал: литий акрилат
  • варіант армування: LA — скловолокно
  • об'єм: 285 л
  • штора для ванни: НІ
  • аксесуари: опора, панель (передня, бічна) кріплення, стічний комплект для ванни
  • гарантія: 10 років - Умовою гарантії є використання оригінальної опори RAVAK (ніжки) для даного типу ванни відповідно до інструкції з монтажу.

Одна з найбільших ванн фірми RAVAK. Ванну XXL не можна доповнити шторами для ванн. Оснащена ергономічними ручками.

Ванна XXL

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
CA91000000 1900 x 95 Ванна XXL 190x95 N snowwhite 570,00 e-shop
CY09009000 Опора XXL 49,00 e-shop
CZ091L0A00 Панель A передня XXL 190 snowwhite 188,00 e-shop
B20900000N Кріплення XXL čelní 21,00 e-shop
CZ09190A00 Panel A boční XXL 95 snowwhite 109,00 e-shop
X01305 Стічний комплект для ванни з переливом - хром 30,00 e-shop
X01316 Стічний комплект для ванни із заповненням переливом - хром e-shop
X01377 Стічний комплект для ванни з переливом ClickClack 38,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування