Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

WC Chrome RimOff

WC Chrome RimOff

Технологія, яка робить WC дійсно чистим

WC RimOff Chrome не мають обідок, який створює потенційний ризик забруднення. Таким чином всередині унітазу не створюються місця накопичення бруду, унітаз ідеально гладкий, добре розміщений, тому бруду ніде збиратись. Спеціальна конструкція WC дозволяє проводити точне ополіскування простим потоком води без необхідності подальшого очищення. Ідеальне рішення для тих, хто піклується про ідеальну чистоту, гігієну і простоту обслуговування. Естетика цих унітазів розроблена з урахуванням концепції ванної кімнати Chrome, до якої входить все обладнання для ванної кімнати. Завдяки кріпленню унітазу Chrome RimOff на стіну легко мити підлогу в ванній кімнаті або туалеті. Місця установки приховані в чаші так, щоб не псувати чистоту WC і його компактний дизайн. Без країв і згинів, де може осісти бруд.


Серія

Чисте рішення WC Chrome полягає в простому стилі без жодних непотрібних деталей і в перевіреній і ефективній системі зливу води. Завдяки підвісному механізму WC Chrome за гігієною туалетних і ванних кімнат стежити набагато легше. Прихований монтаж WC не порушує чистий і цілісний дизайн. Підвісний WC Chrome оснащений відповідним сидінням з кришкою з практичним уповільнюючим механізмом опускання, т.з. SoftClose.

Розширення концепції д/ванних кімнат до досконалості
WC Chrome по своєму дизайну відповідає іншим виробам широкої концепції, що дає Вам можливість і у ванних кімнатах з туалетом зберегти єдиний стиль. Його дизайн настільки сучасний і універсальний, що підійде для інтер'єру будь-якої ванної кімнати.

Жодних видимих гвинтів і важкодоступних місць
Не псує загальний зовнішній вигляд, полегшує прибирання важко доступних місць на зовнішній стороні чаші унітазу, де часто утворюється бруд.

Все для легкого прибирання
Підвісна система чаші унітазу полегшує прибирання підлоги в туалеті або ванній кімнаті, а перевірена на практиці кругова система зливу води розподіляє воду в необхідні місця, омиваючи усю поверхню чаші унітазу.

Технічна інформація

  • розміри (ш/д/в): 360 x 525 x 350 мм
  • матеріал: тверда кераміка, глазур без необхідності додаткової обробки
  • прихована система кріплення
  • гарантія: 10 років
  • Додаткові аксесуари: WC сидіння Chrome, інсталяція для установки панелі управління

Високоякісний керамічний матеріал у свіжому і стильному дизайні на кожен день. Унітази без обідка дозволяють змивати всю поверхню. WC призначений для настінного кріплення.
Рекомендуємо придбати інсталяцію для установки, панель управління і сидіння, оснащене уповільнюючим механізмом опускання, т.з. SoftClose - WC сидіння Chrome.
WC Chrome RimOff обладнано системою Click, яка дозволяє легко зняти сидіння одним рухом, і очистити простір під ним.
Для повного вирішення ванної або ванної кімнати можна придбати аксесуари Chrome або інші продукти Chrome (біде, раковини, меблі і т. д.)

10 років гарантіїКонцепції
WC Chrome RimOff

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна Ціна зі знижкою -20%     
X01651 360 x 525 x 350 WC Chrome RimOff 10 960 8 768
X01451 365 x 430 x 40 WC сидіння Chrome Білий 2 480 1 984

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.