Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Дзеркало M 560 Rosa

Дзеркало M 560

Зручне дзеркало вертикальної форми не привертає зайвої уваги, а просто надійно служить. Його практичну цінність підвищує верхнє підсвічування.

Серія Rosa

Для універсального використання

Округлі лінії меблів і умивальників Rosa повторюють форму ванни з однойменної концепції Rosa. Їх взаємне поєднання у ванній кімнаті економить місце і утворює гармонійне одне ціле. Великий вибір моделей дозволяє використати їх у будь-якій ванній кімнаті.

Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Широкий асортимент

Меблі Rosa є цілісною пропозицією відповідно до будь-яких вимог покупців. Об'єднуючим елементом шафок д/ванних кімнат служать округлі лінії, що копіюють передню панель умивальників. Розміри шафок, дзеркал і умивальників розроблені таким чином, що можуть взаємно комбінуватися.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Для будь-якого стилю

Три колірні виконання корпусів (світла береза, білий або виразний StripOnyx), ретельно оброблених глибоким просоченням, нададуть ванній кімнаті щоразу інший стиль і задовольнять смаки навіть найвишуканіших покупців. Усі кольори довершують білі високоглянцеві дверцята.


Шафки і дзеркала д/ванних кімнат Rosa

Продуманий дизайн

Меблі для ванних кімнат Rosa ідеально повторюють лінії ванни з однойменної концепції і синергічно підкреслюють загальний вигляд ванної кімнати. Кути і форми концепції Rosa гармонійно співіснують один з одним і максимально економлять простір у ванній кімнаті.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 56,5 x 3 x 80 см
  • колірне виконання корпусу: білий глянець

Дзеркало з підсвічуванням. Не можна замовити в кольорі Strip Onyx. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо дзеркало комбінувати з рештою виробів концепції Rosa (умивальником Rosa 56 см, шафкою SDU Rosа), іншими меблями д/ванних кімнат і продукцією RAVAK.

Дзеркало M 560 Rosa

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X000000240 565 x 30 x 800 Дзеркало M 560 береза/білий 219,00 e-shop
X000000330 Дзеркало M 560 білий/білий 241,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування