Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

ЗМІШУВАЧ FLAT BLACK З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ

ЗМІШУВАЧ FLAT BLACK З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ

FL 026.20
Змішувач Flat black з чотирма отворами підходить для встановлення на краю ванни. Виріб складається з чотирьох узгоджених по дизайну компонентів. Плавні лінії виливу поєднуються з потоком води. Змішувач з плавним важелем управління забезпечує ідеальне регулювання потоку і температури води. Третій компонент, своєю чергою, надійно забезпечує зручне перемикання потоку води між наповненням ванни і прийняттям душа. В останньому отворі прихована модна висувна лійка ручного душу.


Серія

Зі змішувачів для ванни серії Flat black ви можете вибрати настінний варіант для настінного монтажу або чотириелементний варіант, який призначений для установки на краю ванни або на стільниці позаду ванни. Чутливе управління важелем одного змішувача забезпечує ідеальне регулювання потоку і температури води. Другий піклується про перемикання між наповненням ванни та ручним душем.
Ми надаємо 3-річну гарантію на змішувачі Flat у чорному виконанні.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний
  • колірне виконання: чорний матовий
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до всіх ванн з достатньою шириною і рівністю верхнього борту

Змішувач оснащений висувним душем з металевим шлангом довжиною 175 см. Для повного вирішення і гармонії дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати з іншими змішувачами Flat black. Для зовнішнього очищення ми рекомендуємо використовувати засіб для чищення RAVAK Cleaner Chrome.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeSoftMoveМеталеве виконання
ЗМІШУВАЧ FLAT BLACK З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070176 FL 026.20 ЗМІШУВАЧ FLAT З ЧОТИРМА ОТВОРАМИ ДЛЯ ВАННИ 16 598

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.