Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Змішувачі 10° Free black

Чистий стиль у чорному

Мінімалістична концепція фігури та легкий нахил на 10° до руки разом створюють ідеальне поєднання. Результатом є універсально використовувані змішувачі з унікальними практичними деталями, які ще більше розширюють можливості концепції 10°. Змішувачі із чорним матовим покриттям стильно прикрасять вашу ванну кімнату. Темні змішувачі відразу привертають увагу поряд з іншими аксесуарами в такому дизайні.

Vodovodní baterie 10° Free black

Дві можливі висоти

Оберіть найбільш зручний для Вас варіант. Вищий змішувач призначений для глибших умивальників, коли необхідно, наприклад, набрати води у високу посудину. Нижчий - для дрібніших умивальників без підвищених вимог до зони між змішувачем і дном.


Vodovodní baterie 10° Free black

Постійна температура води

Більше ніякого виснажливого регулювання, але миттєве встановлення ідеальної температури води, що дозволяє економити воду та електроенергію! Встановіть приємну температуру води на виході 37–38° C та насолоджуйтесь справжнім комфортом у душі з постійною температурою води за допомогою термостатичного змішувача.


Vodovodní baterie 10° Free black

Комплексний асортимент

Включає усі типи виробів, використовуваних у ванній кімнаті, а саме: змішувачі для умивальників і біде, для душу і ванни, прихованого монтажу для ванни і душу, а також у виконанні для універсального вбудованого механізму R-box (вставити посилання на вироби). Ви завжди можете бути впевнені у тому, що в дизайні Вашої ванної кімнати немає жодних недоліків.