Youtube Instagram Pinterest

Меблі, Умивальники і WC

Бічний пенал SB Evolution відкритий

Бічний пенал SB Evolution - відкритий

Високий пенал з чотирма полицями має винятковий і гармонійний стиль, властивий усій концепції Chrome. Відкрита конструкція без дверцят надає Вам можливість підкреслити особливий стиль усієї ванної кімнати.

Серія Evolution

Винятковий і гармонійний

Унікальним, і водночас практичним дизайном на ринку обладнання для ванних кімнат володіють комплекти шафок і умивальників Evolution. Округлі форми переднього борту умивальників плавно переходять на передню фурнітуру шафок. Разом з однойменною ванною, яка удостоїлася звання "Видатний виріб" за версією Designcentr в CZ, вони утворюють виняткову концепцію для усієї ванної кімнати.

Меблі д/ванних кімнат Evolution

Незалежність або концепція

Концепція Evolution є ідеальним поєднанням декількох суперечливих принципів. Усі її вироби - це "самовпевнені одинаки", які, незважаючи на це, розташовані разом і утворюють симфонію краси і користі.


Меблі д/ванних кімнат Evolution

Ідеальна комплектація

Самозакриваючі висувні ящики шафок Evolution, з системою відкривання "push/pull" пропонують великий простір для косметики і необхідного приладдя. Округла форма підкреслює елегантність виробів цієї серії. Дзеркало оснащене вбудованим LED освітленням і вимикачем, його можна доповнити скляною полицею з 6 мм скла з металевими хромованими тримачами і закругленою передньою фурнітурою, що повторює лінії умивальника.


Меблі д/ванних кімнат Evolution

Авторський дизайн

Вироби з концепції Evolution студія Nosal, відома своїм інноваційним підходом до речей щоденного використання, наділила неповторним і ексклюзивним дизайном. Меблеву композицію завершують білі глянцеві шафки.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 45 x 30,5 x 142 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • колірне виконання корпусу: білий глянець

Високий пенал з чотирма дерев'яними полицями. Встановлюється прямо на стіну, не можна використати регульовані ніжки. Поставляється в зібраному вигляді. Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо шафку під умивальник комбінувати з рештою виробів концепції Evolution (умивальником Evolution, дзеркалом Evolution) та іншою продукцією RAVAK.

Бічний пенал SB Evolution відкритий

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X000000779 SB Evolution відкритий білий/білий 560,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування