Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Бічний пенал SB 10°

Бічний пенал 10°

Завершує композицію концепції д/ванних кімнат 10°, рівномірно розподіливши простір на трьох полицях. Дизайн відповідає основній ідеї усієї концепції 10°. Замість ручок пенал оригінально відкривається за допомогою усічених граней передніх дверцят. Два види декорів (глянцевий білий і темний горіх) дозволяють оформити ванну кімнату за індивідуальним задумом.


Серія 10°

Дизайн, що йде Вам назустріч

Найкращі речі - це найпростіші речі. Підвісні шафки з концепції 10° утворюють симбіоз, що є практичною і естетичною єдністю з умивальниками 10°, представленими в рівному виконанні і кутовому під нахилом 10° у напрямку ванної кімнати. Такий варіант забезпечує для рук досить вільного місця. Характерною особливістю шафок є декоративний виступ на фасаді, який також служить в якості ручки для зручного відкривання дверцят.

Шафки д/ванних кімнат 10°

Інноваційний дизайн

Незвичайна форма шафок 10° точно повторює форми умивальників і грає з ними в дизайнерську гру під кутом 10°. Оригінальний спосіб відкривання повною мірою відображає простий і сучасний стиль усієї колекції 10°. Шафи для ванних кімнат концепції 10° доступні у двох кольорах: білий глянець та темний горіх.


Шафки д/ванних кімнат 10°

Комфортний простір

Шафки для ванних кімнат 10° пропонують витончено прихований, але водночас об'ємний простір для усіх речей, необхідних у ванній кімнаті.


Шафки д/ванних кімнат 10°

Складник концепції

Концепція для ванних кімнат 10° включає погоджене по дизайну обладнання для будь-якої ванної кімнати, що має свій стиль і раціональність.

Технічна інформація

  • розміри (ш x г x в): 45 x 29 x 160 см
  • матеріал: імпрегнована плита ДСП та МДФ
  • типове виконання: виріб, що обертається (L/R)
  • колірне виконання корпусу: білий глянець, сірий глянець, темно-горіховий
  • колірне виконання дверцят: білий глянець, сірий глянець, темно-горіховий
  • гарантія: 5 років

Бічний пенал має три дерев'яні полиці. Лівий/правий варіанти отримаєте шляхом повороту виробу перед самою установкою. Поставляється в зібраному вигляді.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Бічний пенал SB 10°

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000000751 450 x 290 x 1600 SB 10° 450 білий 18 662
X000000753 SB 10° 450 темно-горіховий 15 480

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування