Youtube Instagram Telegram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу CR 067.00

Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome - трьохрежимний для R-box Multi

CR 067.00 Безкомпромісна якість, легкий стиль і гармонійне поєднання з однойменною концепцією. Цей змішувач є абсолютно унікальним рішенням на ринку, оскільки дозволяє розподілити змішану воду в одне, два, а то і три місця одночасно. Наприклад, якщо Вам потрібен верхній і ручний душ+вивід для ванни або обполіскуючі форсунки в душовій кабіні.


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач може компенсувати коливання тиску та температури води в трубі, тим самим гарантуючи, що вода завжди буде тієї температури, яку ви встановили.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Кнопка блокування на регуляторі термостата запобігає ненавмисному запуску води з температурою вище 38°C. Маніпуляції з кнопкою блокування для маленьких дітей є складнішими, тому це виключає ризик опіку.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • картридж: термостатичний для контролю температури води
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванн Chrome, інших ванн і душових кабін RAVAK. Ванну необхідно оснастити виливом CR 027.00 або заповненням переливом, включаючи злив і настінний вивід для душу. Також є можливість установки верхнього душу. Душову кабіну необхідно оснастити фіксованим душем, ручним душем і настінним виводом для ручного душу, можливо і промивання форсунками.

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome. Вбудовуваний механізм для змішувачів прихованого монтажу R - box Multi RB 071.50 не входить у комплектацію змішувача, його треба докупити окремо. R - box містить матеріал для кріплення до стіни, але не містить підключення до води та інші водоінсталяційні матеріали. R - box за допомогою пластикової декоративної заглушки внутрішнього корпусу змішувача забезпечує повну функціональність водопровідної системи навіть при демонтажі верхньої частини змішувача. За допомогою цієї заглушки можна випустити повітря з водопровідної системи, не зупиняючи при цьому воду. R - box Multi має чітко позначену верхню частину для правильної установки змішувача.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач прихованого монтажу CR 067.00

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070075 Термостатичний змішувач прихованого монтажу - трьохрежимний CR 067.00 10 062
X070074 Вбудовуваний механізм для змішувача прихованого монтажу RB 071.50 4 816

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.