Youtube Instagram

Змішувачі

Термостатичний змішувач прихованого монтажу CR 067.00

Термостатичний змішувач прихованого монтажу Chrome - трьохрежимний для R-box Multi

CR 067.00 Безкомпромісна якість, легкий стиль і гармонійне поєднання з однойменною концепцією. Цей змішувач є абсолютно унікальним рішенням на ринку, оскільки дозволяє розподілити змішану воду в одне, два, а то і три місця одночасно. Наприклад, якщо Вам потрібен верхній і ручний душ+вивід для ванни або обполіскуючі форсунки в душовій кабіні.


Серія Termo

Інакше і бути не може

Більше не буде повільних змішувань гарячої і холодної води і неприємних відчуттів від різких перепадів температури під час приймання ванни або душу. Термостатичний змішувач зуміє підтримати постійну температуру води навіть при зміні тиску в трубах і таким чином забезпечити ту температуру води, яка Вам потрібна. Для цього досить лише повернути наявний регулятор.

Термостатичні змішувачі

Безпечно навіть для дітей

Блокуюча кнопка на голівці термостата перешкоджає випадковому включенню води, гарячішої, ніж 38° C. Для дітей маніпуляції з блокуючою кнопкою вимагають складних рухів, тому вірогідність отримати опік виключена.


Термостатичні змішувачі

Економія води та енергії

Необхідна температура встановлена автоматично, і подання води відрегульоване з максимально можливою швидкістю. Термостат ефективно обмежує кількість марно витраченої води під час регулювання необхідної температури.


Термостатичні змішувачі

Запобігання небажаним змінам температури води

У термостатичного змішувача немає важеля, але є спеціальна управляюча головка, захищена від небажаного руху. Виключається можливість, що під час приймання душу Ви зрушите важіль і почне текти гаряча або холодна вода. Зміна температури понад 38°C можлива у будь-який момент простим натисненням блокуючої кнопки.

Технічна інформація

  • картридж (діаметр, матеріал): 35 мм, керамічний; термостатичний для регулювання температури води
  • гарантія на змішувачі: 5 років
  • підходить: до ванн Chrome, інших ванн і душових кабін RAVAK. Ванну необхідно оснастити виливом CR 027.00 або заповненням переливом, включаючи злив і настінний вивід для душу. Також є можливість установки верхнього душу. Душову кабіну необхідно оснастити фіксованим душем, ручним душем і настінним виводом для ручного душу, можливо і промивання форсунками.

Для цілісного рішення і погодженого дизайну ванної кімнати рекомендуємо змішувачі Chrome комбінувати з іншими виробами концепції Chrome та аксесуарами RAVAK. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner Chrome. Вбудовуваний механізм для змішувачів прихованого монтажу R - box Multi RB 071.50 не входить у комплектацію змішувача, його треба докупити окремо. R - box містить матеріал для кріплення до стіни, але не містить підключення до води та інші водоінсталяційні матеріали. R - box за допомогою пластикової декоративної заглушки внутрішнього корпусу змішувача забезпечує повну функціональність водопровідної системи навіть при демонтажі верхньої частини змішувача. За допомогою цієї заглушки можна випустити повітря з водопровідної системи, не зупиняючи при цьому воду. R - box Multi має чітко позначену верхню частину для правильної установки змішувача.

5 років гарантіїRavak Cleaner ChromeПостійна температураFastReactionЗахист від опіківЕкономіяМеталеве виконання
Термостатичний змішувач прихованого монтажу CR 067.00

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X070075 Термостатичний змішувач прихованого монтажу - трьохрежимний CR 067.00 7 378
X070074 Вбудовуваний механізм для змішувача прихованого монтажу RB 071.50 3 536

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.