Youtube Instagram

Приймання душу

Гідромасажна панель Jet Pure

Гідромасажна панель Pure

Мінімалістський стиль, що жодним чином не впливає на функціональність виробу. Завдяки бічному розташуванню блоку управління, термостатичного змішувача і ручного душу панель не вимагає багато місця і візуально прилягає до стіни. Зовні ненав'язливий металевий корпус оснащений трьома зонами форсунок і верхнім душем. Щоденну експлуатацію в домашніх умовах полегшать форсунки "водоспад" з інтенсивним струменем, розташовані в нижній частині панелі.

Серія

Розслаблення у будь-який момент

Гідромасажні панелі набагато функціональніші, аніж звичайний душ. Ваша душова кабіна також дозволить відчути на собі увесь ефект масажних форсунок і повністю розслабитися, не виходячи з будинку. Оберіть гідромасажну панель, відповідну Вам по дизайну і функціональності. Укомплектувавши душову кабіну ще й сидінням Ovo, Ви створите ідеальний куточок для щоденної релаксації в домашніх умовах.

Технічна інформація

  • розміри (ш x в): 28 x 155 cм
  • матеріал, колірне виконання: алюміній, сатин
  • гарантія: 2 роки

Підходить для усіх душових кабін RAVAK з мінімальним розміром 90x90 cм, встановлюється на стіну. Для очищення зовнішньої поверхні рекомендуємо використовувати засіб RAVAK Cleaner. Рекомендації для гідромасажних панелей з термостатичним змішувачем: мінімальна температура гарячої води 50°C, мінімальний тиск води в системі 2 бари, максимальний тиск води в системі 5 бар, рекомендований тиск води в системі 3 бари.

2 роки гарантії

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Ціна     
X01501 Гідромасажна панель PURE 499,00 e-shop

Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування