Youtube Instagram Telegram

Меблі, Умивальники і WC

Дзеркало BeHappy II

Дзеркало BeHappy II

Для того щоб ванна кімната BeHappy II була ідеальна — дзеркало з поличкою найкраще доповнює умивальник з тумбою з концепції BeHappy II.


Серія BeHappy II

Комплексний набір продуманих виробів, призначених не тільки для маленьких ванних кімнат. На додаток до спеціальної ванни та умивальника над ванною, концепція BeHappy II також пропонує класичний умивальник з тумбою для зберігання предметів першої необхідності. Ванна кімната BeHappy II вмістить усе необхідне і на 2 м2, але також буде добре виглядати й у більшому просторі.

Меблі для ванної кімнати BeHappy

Розширення улюбленої концепції

Меблі для ванної кімнати BeHappy II поєднується з умивальником і ванною з однойменною назвою, і навіть у невеликих приміщеннях дозволяють сховати найбільш необхідні речі. Популярна концепція BeHappy II дозволяє обирати між двома варіантами: умивальник з тумбою поруч з ванною, або ж пряме розміщення умивальника над ванною.


Меблі для ванної кімнати BeHappy

Розуміння практичних і естетичних вимог

Дизайнер Kryštof Nosál розробив тумбу для ванної кімнати з дзеркалом, яка витончено підкреслює стиль ванної кімнати та приховує безліч необхідних речей.


Меблі для ванної кімнати BeHappy

Проста установка

Меблі поставляються в зібраному вигляді, досить прикріпити до стінки та почати їх використовувати.

Технічна інформація

  • розміри: 53 x 11 x 74 см
  • матеріал: дошка MDF
  • доступний колір: білий глянець
  • гарантія: 5 років

Дзеркало BeHappy II обладнано практичною білою полицею. Для цілісного дизайну ванної кімнати ми рекомендуємо комбінувати дзеркало BeHappy II з іншими виробами концепції BeHappy II (прямим умивальником BeHappy II, кутовим умивальником BeHappy II, тумбою під умивальник BeHappy II) та іншими виробами RAVAK.

5 років гарантіїКонцепціїПросочення від вологи
Дзеркало BeHappy II

Цінник / купити

Артикул Розміри Опис Цiна     
X000001099 530 x 110 x 740 Дзеркало BeHappy II 530 Білий 7 009

Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ.

Дані для скачування