Youtube

Продукція

Новинки

picture

Гідромасажні системи RAVAK з новим насосом ECOLution

Технічна перевага гідромасажних систем RAVAK за всіма критеріями завдяки новому насосу ECOLution

picture

Концепція 10 °

Найкращі речі - це найпростіші речі. На такому ж принципі заснована нова концепція для ванних кімнат 10° (читається, як 10 градусів). Завдяки невеликому повороту або нахилу на 10° асиметрична ванна, умивальники та змішувачі здаються ближче, їх нетипове розташування має багато переваг з практичної точки зору.

picture

Окремо стояча ванна Freedom R

Прагматичний стиль ванни відрізняється прямими лініями без будь-яких надмірностей. Ця зовні легка ванна природним чином може заволодіти будь-яким простором, але при цьому її дизайн не затьмарить інше обладнання у ванній кімнаті.

picture

Душова кабіна Blix для глибокого піддону з сидінням Sabina

Ідеальне рішення для приймання ванни / душу дітьми та пенсіонерами, замочування білизни або приймання улюблених розслабляючих ванночок для ніг. Популярна розсувна душова кабіна в комбінації з глибоким піддоном утворює безпечний та комфортний душовий простір там, де класична ванна не поміщається.

picture

Оновлена душова кабіна Pivot у глянцевому виконанні

Високоякісна система відкривання дверей та популярна серед покупців поверхнева обробка профілів. Інноваційна душова кабіна Pivot закріпила за собою репутацію найвдалішої душової кабіни марки RAVAK.

picture

Сидіння, які складаються для ванних кімнат і не тільки

Можливе розміщення в місцях, де звичайний стілець не вміщається. У складеному вигляді займають лише 10 см, міцні сидіння можна коли завгодно встановити у вже готовий душовий простір. Окрім моделей для ванних кімнат (Ovo, Chrome для душових кабін з однойменної концепції) ми також пропонуємо варіанти для інтер'єрів, спеціально розроблених для коридорів, прихожих, ліфтів тощо, де можна приємно та зручно посидіти.

picture

Протиковзкі наклейки

Просто та швидко убезпечать Ваше перебування у ванні, на душовому піддоні або на кахлі. Самоклеючі наклейки SafeStep у формі квадратів 10 x 10 см або смуг шириною 2,5 см міцні та ідеально липкі. Їх прозорий дизайн підходить до будь-якої поверхні.

picture

Мініванна Classic

Ванна з великим внутрішнім простором для купання та приймання душу. І це все при довжині 120 см. Доповніть ванну шторою, і тим самим отримаєте ідеально герметичну, комфортну та велику душову кабіну.

picture

Рухома душова штанга

Душова штанга з верхнім і ручним душем для щоденного використання. До основних її переваг відносяться можливість коли завгодно відрегулювати висоту верхнього душу, в тому числі і після монтажу на стіну, а також виключно якісний тримач ручного душу, керований однією рукою. Вона ніколи не розчарує Вас під час приймання душу.

picture

Меблі Evolution

На даний момент ми розширюємо одну з найпопулярніших концепцій для ванних кімнат Evolution на закритий та відкритий пенали, дизайн яких доповнить красу всієї концепції й одночасно підвищить її споживчу вартість.

picture

Новинки та аксесуари для душових кабін Chrome

Концепція Chrome тепер не тільки представляє собою в повній мірі розроблені ванні кімнати, але й включає в себе узгоджене по дизайну обладнання для душових кабін.

picture

Концепція Chrome

Познайомтесь з найбільшою колекцією для ванної кімнати на нашому ринку. Ідеально погоджена та продумана до найменших деталей. Включає в себе ванну, штору для ванни, різноманітні душові кабіни, душові піддони, канали, умивальники, меблі для ванних кімнат і різні види змішувачів.

picture

Ванна LoveStory II

Історія про кохання, пристрасть і гармонію з популярною ванною LoveStory триває. Представляємо Вам нову ванну LoveStory II, дно якої має форму серця, а сама ванна виділяється плавними лініями, мінімалістичним дизайном і якістю використовуваних матеріалів.