Youtube

Продукція

Новинки

picture

Ванна City

Елегантна, простора, непомітна. RAVAK представляє нову ванну у комфортному міському стилі. Акрилова ванна City у розмірах 180 х 80 см забезпечує комфорт для відпочинку кожного дня. Своєю помірністю прекрасно вписується в сучасний інтер'єр і завжди залишається актуальною.

picture

Умивальники Natural

Умивальники з литого мармуру в універсальному сучасному дизайні підійдуть до кожної ванної кімнати, де окремі об'єкти разом створюють практичне і стильне цілісне. Natural Duo зручний для використання удвох. Умивальники Natural призначені для розміщення на стільниці або ж для установки прямо на стіну. Високий ободок допоможе не розплескати воду.

picture

Меблі для ванної кімнати Chrome і Classic

Новий варіант шафки для ванної кімнати з найбільш популярних концепцій Chrome і Classic з двома висувними ящиками. В одній концепції для ванної кімнати клієнт може вибрати для себе найзручніший варіант шафки: з одним великим висувним ящиком для зберігання громіздких предметів або ж з двома ящиками, які підходять для більш дрібних речей.

picture

Душові куточки Blix з новими типами дверей

Складні двері для душа Blix
Завдяки системі закриття всередину, двері не займають багато місця, при відкриванні утворюють широкий вхід та запобігають стіканню води за межі області душа.
Розсувні двері Blix
Нові трьохелементні розсувні двері Blix розширюють серію найбільш популярних дверей з розсувним способом відкривання.

picture

Умивальники та меблі для ванної кімнати Rosa у новому вигляді

Умивальники Rosa представляють стильне доповнення до однойменної ванни. Так само як і ванни, умивальники асиметричні і сконструйовані таким чином, щоб внутрішня форма була зручна в повсякденному використанні. Новинкою цього року є оновлені зовнішні лінії, які автор спростив для відповідності сучасним мінімалістським тенденціям.

picture

Концепція 10 °

Найкращі речі - це найпростіші речі. На такому ж принципі заснована нова концепція для ванних кімнат 10° (читається, як 10 градусів). Завдяки невеликому повороту або нахилу на 10° асиметрична ванна, умивальники та змішувачі здаються ближче, їх нетипове розташування має багато переваг з практичної точки зору.

picture

Окремо стояча ванна Freedom R

Прагматичний стиль ванни відрізняється прямими лініями без будь-яких надмірностей. Ця зовні легка ванна природним чином може заволодіти будь-яким простором, але при цьому її дизайн не затьмарить інше обладнання у ванній кімнаті.